Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

8 minutes ago, Ted said:

realno, TSC nas je nadigrao u dve od tri utakmice ove sezone, i to obe na našem terenu. gol razlika u te dve utakmice je 1-6 (za sad pošto ovde ima još malo da se igra) i to sa prilično jeftinijim timom od našeg

 

Lazetić bi bio bingo na našoj klupi i veliki apgrejd u odnosu na ovaj stručni štab


Једино што му не пада на памет да напушта један уређени клуб у којем је успоставио некакав систем да би прешао у ово Вазурино разрушено расуло од клуба.

  • +1 2
Link to comment

Ali kakvo govno lopovsko ovaj sudija, kakva dva faula je svirao u nadoknadi, onaj ciganin pada a niko ga nije pipnuo, i ovaj svira smrad lopovski.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, johan nagel said:


Једино што му не пада на памет да напушта један уређени клуб у којем је успоставио некакав систем да би прешао у ово Вазурино разрушено расуло од клуба.

 

slažem se 100%, skoro sam i napisao ovde da je mrka kapa da bi on pristao. ostaće u TSC ili će otići negde van. kod nas bi možda došao ako bi došlo do nekih promena u upravi u narednih mesec, dva. ali po svemu sudeći i za to je mrka kapa

Link to comment

meni se čini da bi većina trenera radije birala sa se suši jednu sezonu, nego da okušava sreću sa "osećajem gospodina Vazure za fudbal"

Link to comment
Posted (edited)

fun fact.....ako budemo treći imamo obezbeđenu Evropu (Lepa Brena minimum), ako budemo drugi nemamo

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

raspored do kraja

 

Partizan - Vojvodina 2.5

Napredak - Partizan 8.5

Partizan - Mladost 12.5

Čukarički - Partizan 18.5

Partizan - Radnički 1923 25.5

Link to comment
29 minutes ago, Ted said:

fun fact.....ako budemo treći imamo obezbeđenu Evropu (Lepa Brena minimum), ako budemo drugi nemamo

osim ako gani ne puste svoju ns filijalu u finalu kupa

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

fun fact.....ako budemo treći imamo obezbeđenu Evropu (Lepa Brena minimum), ako budemo drugi nemamo

 

To u slucaju da Zvezda uzme kup, ako ga uzme Vojvodina ona preuzima. Moguce i da gresim, ali sam poprilicno siguran u ovo.

 

Edit: kolega ganchester potvrdio

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

raspored do kraja

 

Partizan - Vojvodina 2.5

Napredak - Partizan 8.5

Partizan - Mladost 12.5

Čukarički - Partizan 18.5

Partizan - Radnički 1923 25.5

 

Nema sanse da nas cuka bije 12:5

  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, gone fishing said:

osim ako gani ne puste svoju ns filijalu u finalu kupa

 

zašto bi ih pustili, nema nikakve logike

 

mislim, gube trofej, a ništa ne dobijaju

Edited by Ted
Link to comment

komedija se nastavlja, danas pratimo novu epizodu 

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1919989/igor-duljaj-smenjen-nije-vise-trener-partizana.html

 

Quote

Nakon serije od četiri meča bez pobede Partizan je rešio da smeni Igora Duljaja! Kako "Kurir" prenosi samo se čeka zvaničan kraj saradnje sa nekadašnjim fudbalerom crno-belih. 

 

Klub je zakazao hitnu sednicu Upravnog odbora, a glavna tema su loši rezultati i položaj Igora Duljaja nakon što je posle poraza od Čukaričkog u Superligi usledio poraz u dva "večita derbija" sa Crvenom zvezdom, a zatim i još jedan bolan rezultat kada je Partizan izgubio od TSC-a. 

 

Većina članova Upravnog odbora je za smenu Igora Duljaja i nezadovoljni su njegovim radom, a ekipu bi do kraja sezone trebalo da vodi Albert Nađ koji je bio pored terena u ulozi glavnog trenera kada je Duljaj bio suspendovan u meču sa Crvenom zvezdom u Superligi Srbije.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Ted said:

 

zašto bi ih pustili, nema nikakve logike

 

mislim, gube trofej, a ništa ne dobijaju

pa npr da izbiju vepru 6-7 milki od sigurne lige konfekcija, da nagrade vernu filijalu, da filijala naredne sezone igra sa pola snage mečeve sa njima, ne znam da li si ispratio, matori mandarić je postao ppred. kluba, a sa njim veroivatno stiže par milki € u budžet kluba, pa stigne par pristojnih igrača, pa se dignu na nivo tsc ili možda čak iznad, ukratko budu koska kao za vreme dok ih je vodio bata kan kan...

- smena duljaja, u situaciji kada će ga zameniti drugi bezmozgović mi nema nikakvog smisla ali biće zabavno do kraja sezone

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...