Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

oh kakvo iznenadjenje, iako su juce igraci i trener imali sastanak i usaglasili se da nece da igraju u sredu, ipak ce igrati...:fantom:

  • Haha 3
Link to comment

u Partizanu nema nikoga ko bi takvu odluku ozbiljno doneo ili je održao na snazi do srede, odnosno izgurao pritiske koji bi usledili. nema nikoga kome bi palo na pamet da ulazi u otvorenu i dugotrajniju konforntaciju sa fss i celom tom organizacijom. kao što sam i rekao, faktički nema ni uprave, pa bi takvu odluku jedino mogao da odnese Vazura. bio bih vrlo iznenađen kad bi on tako nešto uradio

 

jedino ako igrači samoinicijatvno ne krenu u neki bojkot, ali to bi vodilo još većem haosu nego što je postojeći

 

predstojeća kup utakmica je najmanji problem za Partizan, odnosno sitna pizdarija u odnosu na objektivne probleme u kojima se klub nalazi

  • +1 1
Link to comment

pa cemu onda talasanje uopste na prvom mestu?

bez vucicevih para fkp bi bio na amaterskom nivou, a igraci bi da se pobune ali ipak ne bi, jer znaju da onda ne bi bili isplaceni.. 

pa cekaj stani, onda ti igraci ispadnu gori i od vazure i vucica jer su svoj obraz™ prodali za sitnis™ kad ucestvuju u tom cirkusu™ jelte..

ako ste borci za pravdu, odreknite se primanje na ustrb pravde, a ne ovo "mi bi da se jebemo, al da nam ne udje"..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

pa cemu onda talasanje uopste na prvom mestu?

bez vucicevih para fkp bi bio na amaterskom nivou, a igraci bi da se pobune ali ipak ne bi, jer znaju da onda ne bi bili isplaceni.. 

pa cekaj stani, onda ti igraci ispadnu gori i od vazure i vucica jer su svoj obraz™ prodali za sitnis™ kad ucestvuju u tom cirkusu™ jelte..

ako ste borci za pravdu, odreknite se primanje na ustrb pravde, a ne ovo "mi bi da se jebemo, al da nam ne udje"..:fantom:

 

to su tvoje i moje pare, ne Vučićeve

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

to su tvoje i moje pare, ne Vučićeve

moje nisu, dao sam otkaz i uzeo otpremninu..:fantom:

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Još gore :D

 

Meni je ekstra što Šakula takođe održava PFK u životu :happy:

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Meni je ekstra što Šakula takođe održava PFK u životu :happy:

Zamisli dobiješ derbi, uzmeš titulu, i imaš poriv da se na ovaj način baviš komšijama koji su ionako u blatu.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

nije to poriv, vec tradicija komsijkih odnosa™ :fantom:

 

spacer.png

 

mislim da si promašio izraz, ali aj, razumem šta si hteo da kažeš

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Zamisli dobiješ derbi, uzmeš titulu, i imaš poriv da se na ovaj način baviš komšijama koji su ionako u blatu.

Magare se "tovari" dok je u blatu, kažu stare babe.

Link to comment
10 minutes ago, sigurnost said:

Magare se "tovari" dok je u blatu, kažu stare babe.

A Slavko Banjac kaže: "Ne verujem starim babama"

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

A Slavko Banjac kaže: "Ne verujem starim babama"

A Invalidi Voždovac: "Stare babe, j... se za džabe"!

Link to comment

Nakon što su smenili sudijsku komisiju, odlagali u nedogled odigravanje utakmice(one prošle), i birali i birali, našli su sudiju koji će da im završava posao, onako cevački brutalno. Verovatno će on od sada suditi sve njihove utakmice.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...