Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

15 hours ago, Tresko said:

Sudiju su pripremili valjano ovaj put. Ne treba im živi zid na 15 metara. Nego daj dva nepostojeća penala, plus gol posle očiglednog faula. Tako se to radi.

E, doveli 50 igrača i potrošili 100 miliona eura, i Vlada Prase opet ne može da pobedi, nego mora da mu sudija postigne 3 gola. Mislim da ovakve kradje još nije bilo. Ovaj smrda je izbio na čelo govana. Verovatno će i u Kupu on da sudi, dokazao se jebiga. 

Nepostojeci penali :vesala: Majko sveta

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Arthur Kirkland said:

Nepostojeci penali :vesala: Majko sveta

Pa to su neki paralelni svetovi.:vermez3:

Link to comment
1 minute ago, sigurnost said:

Pa to su neki paralelni svetovi.:vermez3:

I hibridni ratovi. Samo si omašio fotku ali to je ok Pošto imaš pristup forumu i... ma znaš i sam dalje 

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

I hibridni ratovi. Samo si omašio fotku ali to je ok Pošto imaš pristup forumu i... ma znaš i sam dalje 

Znam da ti je teško, ali za utehu, biće ti još teže.

Ako tebi i tvojim drugarima vređanje  drhgih ljudi pomaže da se osetite bitnim, a moderacija to odobrava, ja nemam ništa protiv. Samo nastavi.

  • Tužno 1
Link to comment

Ovde se zaista piše (osim Treska, to je već za njega normalno) da su bili nepostojeći penali? :D 

  • Haha 1
Link to comment

Drugi penal je naravno bio čist, osim ako se pravila nisu promenila od 2010. godine. Sećam se utakmice Junajted - Liverpul na kojoj je neko vukao i krljao, ako dobro pamtim, Valensiju pre ulaska u šesnaesterac, ali se kontakt nastavio i unutra i kada je pao, Veb je svirao penal. Naravno, navijači Liverpula su kmečali dva meseca o tome, ali je pravilo bilo jasno i to je bio čist penal.

 

Problem je u faulu kod drugog gola cigana koji nije sviran.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

 

Elvis je bio var sudija. Dobro je odradio

on je trebao da bude na terenu, a jovanović u pazovi

 

ali…

Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Znam da ti je teško, ali za utehu, biće ti još teže.

Ako tebi i tvojim drugarima vređanje  drhgih ljudi pomaže da se osetite bitnim, a moderacija to odobrava, ja nemam ništa protiv. Samo nastavi.

Nema zašto da mi bude teško. A i po običaju skroz si pogrešno razumeo. Nije mi namera da vređam ljude.

Doduše tebe jesam vređao ali to nije u koliziji sa ovim što sam rekao.

Edited by *edited by mod
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Drugi penal je naravno bio čist, osim ako se pravila nisu promenila od 2010. godine. Sećam se utakmice Junajted - Liverpul na kojoj je neko vukao i krljao, ako dobro pamtim, Valensiju pre ulaska u šesnaesterac, ali se kontakt nastavio i unutra i kada je pao, Veb je svirao penal. Naravno, navijači Liverpula su kmečali dva meseca o tome, ali je pravilo bilo jasno i to je bio čist penal.

 

Problem je u faulu kod drugog gola cigana koji nije sviran.

 

Veb je bukvalno engleski Pavle Ilić

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Nema zašto da mi bude teško. A i po običaju skroz si pogrešno razumeo. Nije mi namera da vređam ljude.

Doduše tebe jesam vređao ali to nije u koliziji sa ovim što sam rekao.

Samo nastavi.

Ako je odobreno od tvog terapeuta i moderacije, nemam ništa protiv.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Moderacija je digla odavno ruke od podforuma sport. To je naravno tebi i ekipi itekako jasno, pa lagano dolazite da djubrite i smarate tesko

 

  • +1 8
  • Haha 1
  • Tužno 4
Link to comment
33 minutes ago, *edited by mod said:

Video sam online da se desilo kod Vuka. Prilično bahato ako se uzme u obzir da je bio lep dan i dosta ljudi napolju po parkovima i da su na kratko zaustavili Bulevar i Ruzveltovu.

 

Koliko su bahati i koliko nema posledica, se vidi po tome što se dobar deo povlačio ka policijskoj stanici Vračar.

Pa povlačili se prema kolegama da ih zaštite.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, napadaj said:

Drugi penal je naravno bio čist, osim ako se pravila nisu promenila od 2010. godine. Sećam se utakmice Junajted - Liverpul na kojoj je neko vukao i krljao, ako dobro pamtim, Valensiju pre ulaska u šesnaesterac, ali se kontakt nastavio i unutra i kada je pao, Veb je svirao penal. Naravno, navijači Liverpula su kmečali dva meseca o tome, ali je pravilo bilo jasno i to je bio čist penal.

 

Problem je u faulu kod drugog gola cigana koji nije sviran.

I problem je pre drugog penala što nije sviran faul nad Zahidom, i pokazan Hvangu žuti.

  • Haha 7
Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Moderacija je digla odavno ruke od podforuma sport. To je naravno tebi i ekipi itekako jasno, pa lagano dolazite da djubrite i smarate tesko

 

 

+1

 

Kad izguramo muslina za moda sredice maderacija™ i ptf Sport :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...