Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

7 minutes ago, warp said:

Nadam se da je ova marica došla po njega 

uz najbolju nameru imam poteškoću da razumem napisano

:huh:

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

uz najbolju nameru imam poteškoću da razumem napisano

:huh:

Nadam se da je priveden zbog verbalnog delikta i da zbog toga neće moći da nastupi na Kup utakmici u sredu jer jedan od najboljih igrača Partizana trenutno :coffee:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Vi uopste niste poluraspadnuti.  To je mit na kome se insistira...

klub bez predsednika, tim koji na dva sata pred utakmicu ne zna ko će mu biti trener, bez prvog golmana i najboljeg napadača nije raspadnut

:rolf:

 

 

samo fali da ted i ja obučemo dres i zaigramo

 

  • +1 5
  • Hvala 4
Link to comment
4 minutes ago, Jesper23 said:

Djeluje da je faul, volio bih da vidim i sutuaciju kod ofsajda. Ovusu je trebao dobiti karton za povlačenje Kataia sa leđa, to bi bio drugi.

 

Jedna parada kiča, fudbal nam propada i to je vidljivo na svakom koraku 

Meni ovo pre nije za faul jer nisam siguran u intenzitet, a siguran sam koliko i jedni i drugi padaju kad osete nekog na ledjima. Siguran sam da im govore da padaju i da ti faulovi prolaze kod nas, a onda kad dodje Evropa i slicne situacije cude se sto im se ne svira isto to.

Jbg, nece se sloziti drugari grobari u ovoj situaciji. 
Ofsajd je bio koliko sam video i pre ponistavanja gola, a vise mi ima prostora za polemiku drugi penal, nego li ovaj faul.

 

Derbi jeste parada besmisla u dobrom svom delu, al koga briga, eno svi redom izvestavaju o spektakularnoj predstavi. Cak i ovi Solakovi mediji, izdajnicki.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Vi uopste niste poluraspadnuti.  To je mit na kome se insistira jer objasnjava bezvezne poraze od autsajdera i izgubljenu lidersku poziciju na tabeli koju ste drzali tokom veceg dela takmicenja.  Vi imate dobar tim za nase uslove, slabiji od Zvezdinog samo sto se duzine klupe tice.  Ali vi ste prigrlili kuknjavu i ogorcenost (kao sto to na primer cine Vucic i opozicija) jer time obrazlazete svoje poraze i gluposti koje su cisto sportske prirode i nemaju veze sa nikakvom zaverom protiv vas.  (Ne bi ni Zvezda drugacije da Partizan dominira jer to je isti srpski kukavicko-gubitnicki mentalitet.)

giphy.gif

  • Haha 9
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

ja ne znam.....nisad mi do sada nisu utvrdili f dijagnozu

 

mogu samo da pretpostavim da je neki ventil neophodan.....da se ne zapadne u totalni mrak

 

trebalo bi da se žalimo na ovo postavljanje živog zida Nathu......mislim da je bio previše blizu, ni 15 metara odmaknut ;)

Najteže.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

moj kapiten čerkez

Još je Sveta šteta kod njihovog drugog gola jebao mater govnetu onom, i deset puta mu rekao u facu Jel te nije sramota? Sram da te bude kako kradeš. I govno nije smelo ni žuti da mu da, samo gleda bledo sa onom govnarskom njuškom. Tome je isto rekao mu dobar dan ili jebem ti mater.

Ovako nešto ne postoji nigde u svetu, samo u vučićevoj srbiji. Igraju se utakmice kao u onom filmu valjda Veliko Bekstvo.

Mogao je Partizan i 4-0 da povede, ovaj bi svirao 6 penala ako treba i produžio 45 minuta, dok ovi ne pobede.

Sigurno je šef, iznerviran što ga jebu ovi iz EU i amerikanci, zvao i naredio da ima da pobede kako znaju i umeju da bar neko zadovoljstvo ima. On i Jovana Jeremić.

  • Wub 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

pa to je bilo jasno kad su škartirali simovića i jovanovića sa liste potencijalnih sudija

jbt dolazi ti raspadnuti partizan i ti moraš i svog sudiju da staviš, tj da kaširaš dvojicu najboljih, pošto su svi ostali "tvoji"

 

 

i onda miloja izjavi verujem sudijama

što kaže miloš cirkus

  • Tužno 2
Link to comment

ne vidim razlog za toliku ogorcenost, ipak je zlatna koka postigla gol, bice para ko pleve jebo titule...inace jesu nam suci zabranili i crno bele dresove? :fantom:

Link to comment
2 hours ago, warp said:

Nadam se da je ova marica došla po njega 

 

Natko priča vruće glave, smiriće se kad vidi snimke

 

ezgif-7-9507dcaf55.gif

  • +1 1
Link to comment

Антић је дечко малоуман, невероватно колико ми иде на курац. Код њиховог првог гола сноси готово подједнаку одговорност као она пањина Ковачевић.

 

Углавном изгледали смо много боље него на прошлом дербију иако је све наговештавало да ће да нас раскантају. Од оне еуфорије пред прошли дерби и гомилетине наших навијача до ове шака јада кратак је пут али ето и овако јадне и бедне нас једва добише.

 

Северина коначно одиграо одличну утакмицу, Баждар такође добар, генерално је офанзивно то све било врло коректно, били смо конкретни с лоптом на њиховој половини, штета што на 1:2 нисмо боље искористили оних пар контранапада.

 

Одбрана скандал али то се и очекује услед огромног одсуства квалитета практично на свим позицијама.

 

Што се спорних ситуација тиче, након одгледаних снимака рекао бих да је само гол за 2:2 споран, али тешко је баш одредити интензитет тог контакта тако да шта знам, делује више да није фаул него што јесте.

 

Оно што ми је упало у очи јесте надокнада (коју је одредио пре Звездиног гола), прво полувреме 1 минут, друго 15. У оба је било разних прекида (више у другим свакако), али је утисак да је лик надокнадио у другом прекиде са целокупне утакмице, мислим 15 минута ајте молим вас.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Vi uopste niste poluraspadnuti.  To je mit na kome se insistira jer objasnjava bezvezne poraze od autsajdera i izgubljenu lidersku poziciju na tabeli koju ste drzali tokom veceg dela takmicenja.  Vi imate dobar tim za nase uslove, slabiji od Zvezdinog samo sto se duzine klupe tice.  Ali vi ste prigrlili kuknjavu i ogorcenost (kao sto to na primer cine Vucic i opozicija) jer time obrazlazete svoje poraze i gluposti koje su cisto sportske prirode i nemaju veze sa nikakvom zaverom protiv vas.  (Ne bi ni Zvezda drugacije da Partizan dominira jer to je isti srpski kukavicko-gubitnicki mentalitet.)

 

nije nikakav mit, a svakome ko prati Srpski fudbal navedeno se ne mora ni dokazivati posebno. pre će biti da je mit da Srbi, an general, imaju kukavičko-gubitnički mentalitet (nema ga ni jedan narod, pa ni Srbi). tako da se ovde radi o jednom neveštom podmetanju gde se nepostojeći mit obrazlaže drugim, takođe nepostojećim. koji je, pride, uvredljiv za čitav jedan narod.

 

ono oko čega postoji, takoreć, sveopšta saglasnost, barem na ovom forumu, jeste da živimo u nedemokratskom i polu, ili čak otvoreno, autokratskom sistemu. jedino se dometi tog i takvog sistema malkice relativizuju kada se priča prenese na teren fudbala. a u suštini je vrlo prosto. u autokratskom sistemu, vremenom, ishodi bilo kojih procesa, događaja, postupaka, imaju tu tendenciju da se nekako usklade sa voljom koja vlada (bez da ta volja mora neposredno da interveniše). što je, na našem nivou, faktički volja jednog čoveka ili vrlo uske grupe ljudi. nije to nikakva zavera, tako stvari funkcionišu. i sve to, naravno može i da se okrene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...