Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

44 minutes ago, Constantin said:

Sad gledam neki sšisak igrača...Djuro Zec još kod nas ?

Jeste, povređen već duže!

  • +1 2
Link to comment

Баш смо лоши. Бушна кеса. Сви стоје у месту док неко наш има лопту. 

Адо добар. 

  • +1 1
Link to comment

Hm...Yamkam klupica..?

Frei kiksa..

Da vidimo ovog iz Estorila, a nadam se Vukući.

Imamović..standardno govance.

Link to comment

Fraj totalno van forme deprimiran nikakav, odbrana bez Jamkama loša (čuo sam da je bio bezobrazan i hteo po svaku cenu da ide, zato i klupa verovatno). Dele pojačanje, Ado kaska al se vidi da zna fudbal. Mislim kad ti dva najbolja pojačanja dodju 3 dana pred utakmicu nije ni čudo što se ne povezuju uopšte.. kolko je ozbiljna povreda Colinsa? 

Link to comment

Sada kada me je prosla nervoza mogu da kazem da mi se jako svideo Dele, vidi se da ima stofa.

 

Fae mi se isto svidja i ako je malo igrao. Pokazao je kako se zalaze za tim i kako se reaguje i bori za svaki prekrsaj. Mozda je nekome to zanemarivo ali zadnjih godina nasi igraci su bili gotovo anemicni na neke startove, sudijske odluke a iskusne ekipe uvek vrse pritisak na sudiju sto je Fae uradio. Meni je ono malo minuta bilo dovoljno mada i reputacija govori da je pucka pojacanje.

 

Ado je odlican i taj peh da nije bio kod primljenog drugog gola bila bi cista desetka. Desetka za prvu utakmicu, nije odigrao savrseno ali iznad proseka.

 

Lukovica nisam video a ocekivao sam vise.

 

Smajlagic ne sme da dozvoli sebi onaj luksuz. To jednostavno ne moze da opravda ni prva utakmica posle priprema ni debi. U situaciji kada je mogao da podeli dva pasa za sigurne golove on odlucuje da bude sebican. Ako i moze da se progleda kroz prste kod prvog pokusaja, onaj drugi je za zatvor.

 

Vukica nisam mnogo video na terenu pa nemam neki sud.

 

Da je Yamkam cuvao Cinedua ne bi bili ni upola dobri. Bakic prespor za njega.

Takodje da je Fae ostao u igri onaj Saliba ili kako se vec zove ne bi onako odigrao i to potpisujem. Prvi gol koji je dao je stvarno remek delo i neodbranjivo. Dosao u nevreme i na nesrecu po nas.

Do gola smo krenuli dobro i on nas je presekao kao i povreda Faea. Frej je bio ocajan i pogubljen i to je glavni razlog izgubljene utakmice uz Cinedua koji je lepo pravio dubinu i zadrzavao loptu.

Utakmicu smo izgubili zbog desne strane tima.

Velika steta, po meni opet nesrecan slucaj.

Verujem da imamo mnogo bolji tim ali sa Yamkamom i boljim Lukovicem...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

Kako sam načuo, a ne mora da je istina, Yamkam je insistirao da ide iz Radničkog,pa je kažnjen da sedi na klupi.

Vukić se takodje borio, ali nije imao učinak u napadau, ja bih protiv Javora s njim startovao.

Sve ostalo potpisujem----:hi2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...