Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

On 5. 2. 2024. at 13:11, Constantin said:

KZŠ će bude sigurno u petak, pred put u Šumadiju. Igramo u nedelju, matine od 13,00 h. To je redovno...za ovo ne znam, još je rano,,,ponedeljak, podne :rolleyes:

 

Quote

Poštovani predstavnici medija,


Pozivamo vas na konferenciju za medije uoči utakmice 20. kola Mozzartbet
Superlige Srbije u sezoni 2023/24 između ekipa Radnički 1923 iz
Kragujevca i Radničkog iz Niša.

Konferencija će se održati u petak, 9. februara od 10:30 časova u pres
sali na istočnoj tribini stadiona Čair.

Utakmica na stadionu Čika Dača u Kragujevcu igra se u nedelju, 11.
februara od 13:00 časova.


 

 

On 5. 2. 2024. at 12:52, MaErAkLoIJA said:

Jesmo li potpisali Bamidelea? Nema nikakva vest iz kluba? Redna bi bila neka KZS pred nastavak...

 

:rolleyes::violina:
 

  • Haha 1
Link to comment

Kažu, Batica se naljutio i dao ostavku....ovo trba prihvatiti s rezervom, ali nešto nije u redu. <<<<<<proveravam...

Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Kažu, Batica se naljutio i dao ostavku....ovo trba prihvatiti s rezervom, ali nešto nije u redu. <<<<<<proveravam...

 

21 minutes ago, Captain_Darling said:


 

Quote

 

A saznanje je da je kap koja je prelila čašu odluka kluba da ne registruje za nastavak sezone jednog od zimskih novajlija – Borisa Krstića. Mladi napadač se, ruku na srce, nije dokazao u pripremnom periodu, kao ni u prethodnom klubu Spartaku, gde jesenas nije odigrao ni minut takmičarskog fudbala, ali je Ristić smatrao da to nije korektan potez prema momku poniklom u Radničkom koji se vratio u rodni grad i kome je možda trebalo dati još vremena da se nametne.

 

Ristić je, sve ovo vreme, imao vrlo korektnu saradnju sa prvim čovekom Radničkog Ivicom Tončevom, ali ne i sa nekim drugim strukturama u klubu, što je kod njega dovelo do gradacije nezadovoljstva, zaključno sa jutrošnjom kulminacijom.

 

 

Edited by Constantin
Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Kažu, Batica se naljutio i dao ostavku....ovo trba prihvatiti s rezervom, ali nešto nije u redu. <<<<<<proveravam...

Pa kad je naivan.Tast mu je dobar čovek trebalo bi da se sa njim posavetuje. Halilovic ima veoma jasan stav o ,,tom čoveku iz uprave". 

Govno je žute  boje  , nijansa žute ne utiče na smrad. Smrad smrdi nikad ne miriše

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A bre jesmo li mi diskutovali ovde o potpisivanju Tufegdzica ili sam ja sanjao ???

A ko da ga dovede? Humac ?

Link to comment
18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A bre jesmo li mi diskutovali ovde o potpisivanju Tufegdzica ili sam ja sanjao ???

Da nije potpisao ?

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Da nije potpisao ?

Ma ne spominjunga vise a cini mi se da je spominjan kao pojacanje?  😵‍💫

Link to comment
8 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma ne spominjunga vise a cini mi se da je spominjan kao pojacanje?  😵‍💫

 

Pa kao bilo nekih pregovora, ali ništa se nije konkretizovalo. Bar ne javno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...