Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Cuka, NP, Pancevo, Vosa.. to ce tek da se siri...

 

I onda i te kao "opravnije" gazde ispadaju isto sto i Ivica i kompanija.. nikakve razlike po tom pitanju nema..

A i treneri su krivi jer cute i rotiraju se kao i savez.. ma uzas.. 

 

Besmislena liga kad pogledas... 

Link to comment

Glupo je mnogo, ali zaveži trenera i igrača 2-3godine za klub i nema drugih. To ti je što ti je. Onda bi dobro pazili kog dovode. 

A protiv Trajkovića nisam, uradio je isto što i drugi do sada, trudi se, loš raspored, limitiran kadar...

  • +1 1
Link to comment

Може неки ултиматум управи, типа, ако паднемо тако ниско да играмо плеј-аут годину дана после европских квалификација, да они оду?

 

Не може, аха, ок, онда добро, и даље ће да се заносимо и да дискутујемо да ли је Пејовићу довољна срчаност и неки генијалан пас да буде у првој постави, да ли је Месаровић фудбалер уопште (иако ево бљеснуо прошлу) и слично...

 

Сад озбиљно, мислим да ће бити много боље против осталих тимова у лиги, ово није тим за доњи део табеле и мислим да ће то да покажу у следећим утакмицама.

 

За прошлу утакмицу, само да похвалим Војновића како је изнео лопту код другог гола и исто да "похвалим" Бакића како је испратио код њиховог трећег гола. Могло је у одбрани много боље али је изменио распоред играча да би Јамкам био на Чумићу, тако да полако. Ће се уиграју некад. Ако узмемо седам бодова у ове две утакмице. 😀

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/neka-visi-pedro/459739

 

Bravo za novinara Jocića. Posle dugo vremena neko da stisne petlju, napiše kritički tekst i potpiše se!

A i u pravu je čovek sve...

 

 

Nije da se hvalim, ali iz očiglednog se vidi da imamo iste stavove i ja se ne plašim da ih iskažem javno na stranici. Pokušavali su iz FK više puta da mi ugase stranicu, uz obrazloženje da ne "sečem" komentare, ali za sada prc...ne može.

Elem:

Quote

Redom, slobodni da potraže novu sredinu su francuski defanzivac Maka Gaku, kome je ovo druga sezona u Radničkom bez ozbiljnijeg učinka; Endi Kumi, gromoglasno najavljen tokom leta kao pojačanje sa navodnim pedigreom reprezentativca Gane, koji ni na jednoj utakmici od početka sezone nije bio ni u protokolu; Liam Ajad, zadnji vezni iz Obale Slonovače – ušao u igru u finišu meča sa Čukaričkim i skrivio gol, ušao u igru u finišu i protiv Vojvodine, pre nego je domaćin postigao pobedonosni pogodak; Islam Feruz, koga su neki senzacionalizma željni mediji predstavili kao “bombu na Čairu”, jer reč je o nekada davno velikoj nadi Čelsija, koji je već godinama daleko od bilo kakvog ozbiljnog fudbala i koji, naravno, nije bio ni blizu prvog tima u Nišu. Jakuba Abusu, bivšeg člana Rijeke, koji se pojavio na prozivci i sa ekipom odradio prvu fazu priprema pred odlazak u Bugarsku pre nego mu je pokazan izlaz, mnogi su već i zaboravili.

 

Edited by Constantin
Link to comment

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/hrvati-o-stadionu-u-loznici-32-000-000-evra-za-totalni-fijasko-501393

 

Isto važi i za Čair, što su i naveli... Čair je navodno projektovao neki deda pred penziju kako mi je rečeno pre par godina. Tolko o tome da je u toku šta i kako treba.. i isti problemi važe a preko svega toga, on ima i stazu, a za  međunarodna atletska takmičenja ne bi verovatno dobio dozvolu jer su tribine naopako, i zid uz stazu je previsok pa se trkač u poslednjoj stazi i ne vidi

 

Bolje Kinezi il ko već da nam pravi stadione nego li mi... ne umemo il nećemo.. il smo samo aljkavi

Edited by zikaPantelej
Link to comment
28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Posle utakmice muk. Ne razumem kako rade selekciju ko moze da im komentarise post ko ne moze. Nikad nisam vredjao a svaki treči post mi je zaključan za komentarisanje.

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Posle utakmice muk. Ne razumem kako rade selekciju ko moze da im komentarise post ko ne moze. Nikad nisam vredjao a svaki treči post mi je zaključan za komentarisanje.

Gde...? Na klupsku stranicu ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...