Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Ja bih pre reko da nam hvali uigranost ekipe!Od kako su otisli na pripreme do sad odigrali su 5 kasvetne utakmice,a trebalo je da odigraju tolko na pripreme....

Hvali nam i malo blje razmisljanje naseg trenera jel mi nije jasan uopste!

Neverovatno je da coveka koji jedini namestao gomilu sansi i koji moze i koji postize golove,drzi na klupu!Mislim na Brzog...

 Lazara Pavlovica cijom zaslugom smo ostali u ligu nije pustio ni minut da igra!?

Igraju neki Liam,Mesarovic i skoro pa nikad nista ne urade i opet dobijaju sansu....

Ne mogu da shvatim i da mu najbolji igrac i strelac sedi na klupi od pocetka prvenstva!?Nepojmljivo! 

Zamislite da recimo Fulam cuva Mitrovica na klupi protiv jakih ekipa!? 

Ne razumem i ne volim takve trenere.Tacka.

  • +1 3
Link to comment

Škrbić neće videti prvu postavu,možda zadnjih deset minuta, ako ne promeni glavu. Trajković traži igrače koji trče, a ne šetače. Mene nervira što je uporan sa formacijom sa 3CB. Za to mu trebaju full bekovi, kvalitetni, koji mogu na visokom nivou da odigraju utakmicu. Ovako menja ih na poluvreme ili čim odmakne malo drugo polivreme. Vlajković beše iz Pirota došao ? Treba mu vreme da se uigra. I ovo što udje umesto njih je iznudjeno. Lakše mu je da odradi ztanziciju iz 4-2-3-1 nego ovako. Tada bi mogao DM, koji bi mogao da bude Yamkam, da spusti medju štopere i predje na 3-6-1 i zatvori sredinu. Plus, što preko krila ima jaču napadačku formaciju. Tada bi i krila imala manje defanzivnih zadataka i bila bi odmornija.......itd. Bilo, kako bilo, težak rasporeed je iza nas, uradili smo što smo uradili, a to je gledano kroz bodove ništa. Idemo dalje. Ne znači da je sad nešto posebno lak raspored. Tek nam dolazi utakmica sa prejakom Zvezdom, pa Traktoristi...nije to onaj IMT kojeg smo prešle godine lagano dobili 3:0, biće trtavo i s njima. Nema lakih protivnika, pogotovu što mi nismo nešto posebno jaki, ali i idi se da možemo da se nadigravamo sa svima. Za sada sa ovim jakima po pola sata, ali pojačaće se to.

  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, Boki Nis said:

Ja bih pre reko da nam hvali uigranost ekipe!Od kako su otisli na pripreme do sad odigrali su 5 kasvetne utakmice,a trebalo je da odigraju tolko na pripreme....

Hvali nam i malo blje razmisljanje naseg trenera jel mi nije jasan uopste!

Neverovatno je da coveka koji jedini namestao gomilu sansi i koji moze i koji postize golove,drzi na klupu!Mislim na Brzog...

 Lazara Pavlovica cijom zaslugom smo ostali u ligu nije pustio ni minut da igra!?

Igraju neki Liam,Mesarovic i skoro pa nikad nista ne urade i opet dobijaju sansu....

Ne mogu da shvatim i da mu najbolji igrac i strelac sedi na klupi od pocetka prvenstva!?Nepojmljivo! 

Zamislite da recimo Fulam cuva Mitrovica na klupi protiv jakih ekipa!? 

Ne razumem i ne volim takve trenere.Tacka.

Sem stopera, Stajica i Vlajkovica, cela prva postava je od prosle godine. Zamene su uglavnom od prosle godine...

Ova ekipa ne bi trebalo da je neuigrana i ako smo promenili trenera.

Za ovaj primer sa Mitrovicem se slazem.

Imali smo trenere koji su pricali SMS i Tadic ne mogu zajedno a Piksi pitao "sto, jer su u svadji?"

Mitar i Vlahovic ne mogu zajedno i td...

Treba uvek da igraju najbolji i najspremniji a sistem da se koriguje a ne obratno, forsiras sistem a igrac sedi na klupi.

Kasnije kad si u prilici ti dovedes igraca po tvom ukusu, mislim na trenera.

Zasmetao mu Skrba sto ne moze da izdrzi presing od 15min po mecu a taj presing nam nije doneo ni jedan gol.

 

Link to comment

Pa nema @MaErAkLoIJA mesta za šetače. Ja li ću trčim za njega ? Njih 9 će jurcaju kao avlijaneri, a on će čeka na gotovo. Nije presing možda doneo ni jednu izglednu šansu, ali je onemogućio laganu tranziciju protivnika. Nije isto kad lagano iznesu loptu i kad je ispuca golman ili štoper po 50-60 metata. Pre ćemo tako da uzmemo loptu. 

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Pa nema @MaErAkLoIJA mesta za šetače. Ja li ću trčim za njega ? Njih 9 će jurcaju kao avlijaneri, a on će čeka na gotovo. Nije presing možda doneo ni jednu izglednu šansu, ali je onemogućio laganu tranziciju protivnika. Nije isto kad lagano iznesu loptu i kad je ispuca golman ili štoper po 50-60 metata. Pre ćemo tako da uzmemo loptu. 

Upravu si ja sam krenuo da pisem pa sam ga na brzinu zavrsio jer sam upao u guzvu neku na poslu. Sad kat procitam sta sam napisao ni sam se ne slazem sa sobom 🤦

Nisam hteo ovako da zvuci i hteo sam da kazem da je Skrba sam doneo dosta bodova ekipi i da je trebalo da dobije sansu pa su tu dva puta, ili ce da postize golove i da mu se oprosti za manjak trcanja ili ce da pocne da trci.

Ako daje golove nek ga pokrivaju ako ne daje i mi ce da ga preselimo na klupu

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

@Boki Nis Brzi ima problem s Upravom i zato je malo po strani.

Oko sta? 

Inace meni deluje da smo mi u jednom zescem slobodnom padu, nesto nalik na prvu deceniju 2000-tih. Nema publike, nema takmicarskog cilja, nema smisla. Ono, mozda opstanemo, mozda propadnemo, i malo kog je briga za sve. Skrajnuti i pusteni niz vodu, tako meni deluje ovo. 

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Oko sta? 

Inace meni deluje da smo mi u jednom zescem slobodnom padu, nesto nalik na prvu deceniju 2000-tih. Nema publike, nema takmicarskog cilja, nema smisla. Ono, mozda opstanemo, mozda propadnemo, i malo kog je briga za sve. Skrajnuti i pusteni niz vodu, tako meni deluje ovo. 

Znajući Brzog, a i Tončeva, problem je s neke pare...

Link to comment
9 hours ago, W.F.C. said:

Oko sta? 

Inace meni deluje da smo mi u jednom zescem slobodnom padu, nesto nalik na prvu deceniju 2000-tih. Nema publike, nema takmicarskog cilja, nema smisla. Ono, mozda opstanemo, mozda propadnemo, i malo kog je briga za sve. Skrajnuti i pusteni niz vodu, tako meni deluje ovo. 

Pročitah izjavu sada već bivšeg predsednika Napretka od pre neki dan kad je podneo ostavku... Kaže :"mi smo obezbedili 200 hiljada eura mesečno, ali to izgleda nije dovoljno, igračima drugi klubovi nude po 2-3 puta vece plate"

 

Isto ako ne i drastičnije važi za Radnički.. stoga nema više "kapitalaca" kao ranije.. a i kad ima, to su igrači koji izlaze iz žešćih povreda i dugih perioda neigranja

 

Plus milion drugih faktora, i stvarno dodjes do toga da imamo maltene slobodan pad.. samo je pitanje dal ce padobran da se otvori na 100,50, ili 10 metara pa da se manje ili više razbijemo... A mozda se i ne otvori uopste pa se razbijemo kao sličke

Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

Pročitah izjavu sada već bivšeg predsednika Napretka od pre neki dan kad je podneo ostavku... Kaže :"mi smo obezbedili 200 hiljada eura mesečno, ali to izgleda nije dovoljno, igračima drugi klubovi nude po 2-3 puta vece plate"

 

Isto ako ne i drastičnije važi za Radnički.. stoga nema više "kapitalaca" kao ranije.. a i kad ima, to su igrači koji izlaze iz žešćih povreda i dugih perioda neigranja

 

Plus milion drugih faktora, i stvarno dodjes do toga da imamo maltene slobodan pad.. samo je pitanje dal ce padobran da se otvori na 100,50, ili 10 metara pa da se manje ili više razbijemo... A mozda se i ne otvori uopste pa se razbijemo kao sličke

Da su ulagali u skolu kako treba sada bi svake godine legle dodatne pare od prodaje.

Prodali su Randjelovica pa doveli Cumica kao projektovanog naslednika i pogodili a njegova zamena je bio Sicovic ...

Ne znam da li je napravljen jedan "domaci" igrac u toku Ivicinog mandata? Sad je vreme kada oni beru plodove svoga rada i ne moze da im bude niko kriv za losu skolu.

Link to comment

E...prodao bi ga Tončev za 700 000 €...

 

Meni je interesanta "procena" za Lazara Randjelovića, Nikolu Čumića i Nikolu Štulića...kako se došlo do cene njihovih obeštećenja.

 

Bilo bi još bolje da se vidi gde su uložene, odnosno, na šta i kako se potrošila lova od ovih transfera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...