Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

8 hours ago, Constantin said:

Inače, po meni, ovo je 70% bolji sastav, nego prethodni....optimista sam.

Deluje da je tako... Al da vidimo šta će sve da se izdešava do kraja prelaznog roka.. to traje čak do septembra

 

Isto i ovaj trener, reklo bi se da lepo radi

https://youtu.be/MKFhRQ9jwH4

 

Nadajmo se da "neki" neće previše da mu se mešaju u posao pa da možemo da vidimo rezultate tog modernog Evropskog načina rada što on kaže

 

Link to comment
14 hours ago, Constantin said:

Dragan Rosić, Dimitrije Stevanović, Uroš Kitanović, Bazil Jamkam, Vasilije Bakić, Aleksandar Vojnović, Maka Gaku, Andreja Stojanović, Milorad Stajić, Aleksandar Pejović, Saša Marjanović, Petar Mićin, Lazar Pavlović, Nemanja Belaković, Stefan Cvetković, Pavle Ivelja, Miljan Škrbić, Sava Petrov, Vanja Ilić, Ognjen Ajdar, Saša Jovanović, Filip Frej, Stefan Lazović, Džejmi Rašić i Đuro Zec.

Dušanić ?

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Dušanić ?

Nije zadovoljio za sada Trajkovića, pružio mu je najveću šansu od svih omladinaca, forsirao ga ali za sada nije to taj nivo koji on traži. Ide na pozajmicu negde, pa se na zimu vraća. 

  • Tužno 1
Link to comment

https://www.juznevesti.com/Sport/Sef-struke-Radnickog-u-15-minuta-Nije-bilo-discipline-ali-to-se-menja.sr.html

 

Није много нових ствари рекао у односу на оно што је причао на конференцији и у оном кратком интервјуу, али ето.

 

Морам да признам да ме одушевљава то што коначно за тренера имамо неког коме свака друга реченица није нека излизана фраза карактеристична за српски фудбал, што је искрен и што нема проблема да каже да није видео млађе играче а не да прича како ће да прави прави нове феноменалне  нападаче већ спремне за рекордне трансфере  и слично, и што стварно делује професионалније од свега што смо имали до сад у последње време.

И поготово ово што је рекао за одбрану, да је то све вољни моменат и дисциплина, баш се надам да ће то да се промени како је и обећао.

 

Оно чега се плашим је колико ће да га пусти онај да ради по своме, али добро, хајде да се надамо.

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma on je nerealna meta za nas nego si mastamo.....

Vitas manje više ali Nikolića što se odrekao Batak . . . To me iznenadjuje

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Vitas manje više ali Nikolića što se odrekao Batak . . . To me iznenadjuje

Verujem da je dobio ponudu Partizana pa trazio povisicu...

Link to comment
13 hours ago, Covekizstruke said:

Nije zadovoljio za sada Trajkovića, pružio mu je najveću šansu od svih omladinaca, forsirao ga ali za sada nije to taj nivo koji on traži. Ide na pozajmicu negde, pa se na zimu vraća. 

Onda neko  treba da je odgovoran za razvoj Dušanića. Godinu dana su mu pojeli dajući ga u Cara , a Car kao i mi prošle sezone.

NIKAD GORA EKIPA.

Što ga nisu dali u Popovac Brzi Brod ?

Pa samo im Drvce ostao što u istu tikvu svira . 

Link to comment
21 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Verujem da je dobio ponudu Partizana pa trazio povisicu...

Ma jok, Vosa je htela da ga se resi zbog velike plate i lezarnosti. Spasila se

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...