Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Dragović me podseća na bivšeg kapitena Borjana, kad je pao u formi i nabacio nekoliko kila viška, nemoć na terenu počeo je da  nadoknađuje pojačanom upotrebom govornog aparata u svrhu dranja i bodrenja prvenstveno samog sebe, pa onda i saigrača :coffee:

  • +1 1
Link to comment

Nasa kanal odbrana je i dalje duplo manje losa od njihove kanal odbrane

Gose su dobri sva trojica
Spic bolji njihov
Centralni vezni i krila bolji nasi

I to je to otprilike 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

stoka izgleda prodala glazera, al nema razloga za paniku, tu je borjan da uskoci ako zatreba:puke::rant::puke:

Imamo dobrog rezervnog. Borjan se sigurno neće vraćati. Tj. nadam se da niko nije toliko glup/

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Imamo dobrog rezervnog. Borjan se sigurno neće vraćati. Tj. nadam se da niko nije toliko glup/

sprdas li se ili sta?

da li bi tim koji ima ambicije za le a kamoli ls, uradio sledece:

prodao na polusezoni mijatovica(najbolji strelac) i nedeljkovica(jedinog desnog beka) za ozbiljne pare bez dovedene zamene?

prodao glazera

gotovo sigurno prodaje bukarija na kraju sezone kao i hvanga takodje..

pa cekaj el mi finansiramo kkp i fkp kad mi pored 30m iz ls, moramo da napravimo jos 30m prodaje.. dok fkp ne prodaje nikog a kkp ima budzete preko 20m iako kroz nagrade ne uzmu ni 1m..

 

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Glazer - Mimović, Spajić, Dragović, Mijailović - Stamenić, Hwang - Katai, Ivanić, Olayinka - Sremčević.

Link to comment
19 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Glazer - Mimović, Spajić, Dragović, Mijailović - Stamenić, Hwang - Katai, Ivanić, Olayinka - Sremčević.

oce to micko sad da igra levog beka?

kod nas polivalentnost ima sasvim drugo znacenje hego u ostatku sveta..

kod nas taj termin se koristi za igraca koji je podjednako los na svim pozicijama a zacrtani je starter..:fantom:

  • +1 3
Link to comment

Šta je problem da igra Mimovic ? 
Bek je ,solidan igrač ,zna da potrči ,odigra odbranu,uvek je bio solidan kad je dobio priliku .

Ovaj mali  Sremčevic konačno dobio šansu i umesto da preore teren udari presing na odbrambene igrace sve nešto klaj klaj ,bas će dobiti šansu opet ako ovako mlitavo nastavi .

Igramo bukvalno u leru ,na nulu .

Edited by elementary
Link to comment

Nisam citao šta ste pisali ,pisao sam za Mimovica u fazonu  zašto ga do sada nije puštao ,bek je a mi igramo sa lažnim bekovima …

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...