Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Boze blagi, niste zadovoljni?  Pa sta vi ocekujete ili zahtevate od Zvezde?  Partizan je dobar tim, a Zvezda ga je u 2. poluvremenu totalno kontrolisala imogla da postigne bar jos neki gol.  S druge strane vecinu igraca Zvezde nipodastavate a zahtevate vise od ovoga.  Ne pravi smisla.

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Kako ih troluje Miloje :kecman:

Video bi on da Vučić iz Njujorka nije zvao Duljaja u 20. minutu da pusti ovo.🤣

Link to comment

Ne znamo gol da damo, a Glazer 2 panterske intervencije imao

Dugo nisam video da neko ima vremena 3 sekunde da stopuje loptu na grudi i opali je, i to sve na 5 metara od gola. Jozic nije toliko vremena imao protiv Kolumbije pre 3 i po decenije 

Unpopular opinion - meni se Bukari nista ne svidja, ok brz je k'o metak, ali je solidna stetocina, sta on sve promasi i pogresno uradi na terenu... 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Ne znamo gol da damo, a Glazer 2 panterske intervencije imao

Unpopular opinion - meni se Bukari nista ne svidja, ok brz je k'o metak, ali je solidna stetocina, sta on sve promasi i pogresno uradi na terenu... 

A Šerif ti se sviđa?

Link to comment
Just now, sigurnost said:

A Šerif ti se sviđa?


Ok je on, nije klasa ali svakako bolje nego gomila spiceva koje smo imali u proslosti. Pisao neko skoro paralelu s Falcinelijem, tu sam negde i ja s misljenjem

Nista posebno, kao i klub za koji igra. Niko tu nije na gubitku

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Boze blagi, niste zadovoljni?  Pa sta vi ocekujete ili zahtevate od Zvezde?  Partizan je dobar tim, a Zvezda ga je u 2. poluvremenu totalno kontrolisala imogla da postigne bar jos neki gol.  S druge strane vecinu igraca Zvezde nipodastavate a zahtevate vise od ovoga.  Ne pravi smisla.


Hoćemo da napadači realizuju ove silne šanse, kako večeras tako i u onom meču od pre 4 dana. FKP je kanta od tima sa šegrtom na klupi koji od taktičke spreme za meč može samo da im kaže “igrajte za mleko”. 

Link to comment

Šerif ima lošu realizaciju, kad primi loptu na boku prilično je bezopasan.

Sa druge strane svašta radi na terenu, grize, jurca, dobija duele. Taktički je više nego korektan.

Zapravo on i Kraso su dva antipoda koja da se nakaleme jedan na drugog dobili bismo Levandovskog.

Link to comment
15 minutes ago, Ratamahatta said:


Ok je on, nije klasa ali svakako bolje nego gomila spiceva koje smo imali u proslosti. Pisao neko skoro paralelu s Falcinelijem, tu sam negde i ja s misljenjem

Nista posebno, kao i klub za koji igra. Niko tu nije na gubitku

Nezgrapan.

Nesvestan vremena i prostora.

Nepismen tehnički i taktički.

Osim Hvanga i Ivanića, Bukari jedini koji ima kvalitet u našem timu. Ovo proleće igra preko one stvari.

 

Link to comment
Just now, sigurnost said:

Nezgrapan.

Nesvestan vremena i prostora.

Nepismen tehnički i taktički.

Osim Hvanga i Ivanića, Bukari jedini koji ima kvalitet u našem timu. Ovo proleće igra preko one stvari.

 

 

Šerif je u ova dva derbija klasa iznad Bukija.

Link to comment

Nema igru glavom Serif, to je veliki minus, ali radi jbg, dobija batine, deli batine, osvaja i otvara prostor ostalima, dobro se gradi i zadrzi loptu par sekundi dok se pridodaju Ivanic, Hvang, Bukari/Olajinka, koristan je

Ni ostatak saigraca mu nisu nista bolji realizatori od njega, mozda jedino Katai 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment

kae ludi pantic da je dogovor™ bio da se dobije preko klupe partizana a ne preko sudija, i da zato filipovicu nije sviran faulom nad nedajeom i da je to bilo za crveni..

jaka sekta, jaka cepanja..:fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Nisam hteo da džinksujem, te nisam pratio uživo. Elem, ovaj protivnik je go kurac, što im i priliči karakteru. Da je bilo malo dreće i spretnosti, ovo se trebalo izgaziti. Ali ok. Šta je - tu je. Njihov golman je klasa, a to sam već ranije primetio. Ali Glazer je car. Hava nagila

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Hvang je odigrao doktorsku utakmicu, izdominirao je trkački i pas igrom, on je srce ove ekipe. Još pronaći krštenog zadnjeg veznog i već sad smo ozbiljna ekipa. Dragović na veliku žalost djeluje kao bivši igrač i zaista sam u dilemi da li ga uopšte i zadržati, ako ima želju da ide ja bih ga pustio. Opet komična reakcija i otvaranje čiste kontre protivniku, djeluje mi da je i koji kilogram nabacio. Sve u svemu bekovi i zadnji vezni su prioritet, ali kao što znamo dvojac bez kormilara će dovesti 2-3 krilna igrača, tu smo tanki. 

 

edit: Sredina sa Hvangom i malim Ilićem može biti jako potentna, samo da pogodimo tog zadnjeg veznog. Da nam je vratiti Stamenića sa priprema i starta sezone, radio bi nam posao :D

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...