Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Dragović me podseća na bivšeg kapitena Borjana, kad je pao u formi i nabacio nekoliko kila viška, nemoć na terenu počeo je da  nadoknađuje pojačanom upotrebom govornog aparata u svrhu dranja i bodrenja prvenstveno samog sebe, pa onda i saigrača :coffee:

  • +1 1
Link to comment

Nasa kanal odbrana je i dalje duplo manje losa od njihove kanal odbrane

Gose su dobri sva trojica
Spic bolji njihov
Centralni vezni i krila bolji nasi

I to je to otprilike 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

stoka izgleda prodala glazera, al nema razloga za paniku, tu je borjan da uskoci ako zatreba:puke::rant::puke:

Imamo dobrog rezervnog. Borjan se sigurno neće vraćati. Tj. nadam se da niko nije toliko glup/

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Imamo dobrog rezervnog. Borjan se sigurno neće vraćati. Tj. nadam se da niko nije toliko glup/

sprdas li se ili sta?

da li bi tim koji ima ambicije za le a kamoli ls, uradio sledece:

prodao na polusezoni mijatovica(najbolji strelac) i nedeljkovica(jedinog desnog beka) za ozbiljne pare bez dovedene zamene?

prodao glazera

gotovo sigurno prodaje bukarija na kraju sezone kao i hvanga takodje..

pa cekaj el mi finansiramo kkp i fkp kad mi pored 30m iz ls, moramo da napravimo jos 30m prodaje.. dok fkp ne prodaje nikog a kkp ima budzete preko 20m iako kroz nagrade ne uzmu ni 1m..

 

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Glazer - Mimović, Spajić, Dragović, Mijailović - Stamenić, Hwang - Katai, Ivanić, Olayinka - Sremčević.

Link to comment
19 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Glazer - Mimović, Spajić, Dragović, Mijailović - Stamenić, Hwang - Katai, Ivanić, Olayinka - Sremčević.

oce to micko sad da igra levog beka?

kod nas polivalentnost ima sasvim drugo znacenje hego u ostatku sveta..

kod nas taj termin se koristi za igraca koji je podjednako los na svim pozicijama a zacrtani je starter..:fantom:

  • +1 3
Link to comment

Šta je problem da igra Mimovic ? 
Bek je ,solidan igrač ,zna da potrči ,odigra odbranu,uvek je bio solidan kad je dobio priliku .

Ovaj mali  Sremčevic konačno dobio šansu i umesto da preore teren udari presing na odbrambene igrace sve nešto klaj klaj ,bas će dobiti šansu opet ako ovako mlitavo nastavi .

Igramo bukvalno u leru ,na nulu .

Edited by elementary
Link to comment

Nisam citao šta ste pisali ,pisao sam za Mimovica u fazonu  zašto ga do sada nije puštao ,bek je a mi igramo sa lažnim bekovima …

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...