Jump to content
IGNORED

Sve o WTA


Serena

Recommended Posts

Šteta što si ovo drugo (tako brzo) okačila, ni ja ni google image search je nismo prepoznali. A vidim poznata mi nešto, mora da je neka Lančina Španjolka što je batalila tenis i prešla u modele :)  

Link to comment

 

13 hours ago, peralozac said:

Šteta što si ovo drugo (tako brzo) okačila, ni ja ni google image search je nismo prepoznali. A vidim poznata mi nešto, mora da je neka Lančina Španjolka što je batalila tenis i prešla u modele :)  

Posto na wta osim mene retko ko svrati, stavih ubrzo i ovu drugu sliku, kao ono sama pitam sama odgovaram 😊

Link to comment

Vondrusova i Sabalenka mi izgledaju bas prosto, Vondrusova posebno (prva s leva). 

Te stiklurine sa belim (neosuncanim) stopalima su mi bas ruzne. Ne znam zasto ih ne namazu necim u boji. 

 

Link to comment

Cure se u Meksiku obilato caste krofnama :D

Teren je uzasan, sklepan par dana pre pocetka turnira, neravan sa nepravilnim odskocima kao na sljaci, glelaca jedva po koji, vruce je sparno, a one motivisane :rolleyes: ne moze gore :lolol:

 

 

Link to comment

U Kancunu jedva zavrsise meceve po grupama zbog nevremena, a onda u polufinalu Iga dobila Sabalenku, a Pegula Coco. Veceras finale Svjontek Pegula. Za razliku od ostalih igracica koje Iga resava caskom, sa Pegulom je uvek povuci potegni, izgubila je od nje zadnji put u Montealu ove godine  sa 2 1. Ako uspe da uzme titulu vraca se na poziciju broj 1. 

Link to comment

WTA Players with Multiple Year End #1's:

Chris Evert

Martina Navratilova

Steffi Graf

Monica Seles

Martina Hingis

Lindsay Davenport

Justine Henin

Serena Williams

Caroline Wozniacki

Ash Barty

IGA SWIATEK

 

Link to comment

Finale bivseg FED, a sadasnjeg BJK kupa igrale Italija i Kanada.

U prvom mecu Kanadjanka, mladjana Marina Stakusic pobedila stariju i iskusniju Trevizan, u drugom Lejla Fernandez rutinirala Paolini i tako su stigle do prve titule ikad ove vrste za Kanadu :kecman:

Italijanke su se uzdale u dubl misleci da ce Martina sigurno dobiti svoj mec ali je mala, sa korenima iz ex YU, veoma iznenadila. 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...