Jump to content
IGNORED

Sve o WTA


Serena

Recommended Posts

Sreca moja pa se ne kladim inace bih i verovatno i ja prestala da gledam WTA :lolol:

Nije bilo rukovanja na kraju a ni slikanja pre pocetka meca. 

Tuzno je ali na zalost i ocekivano....

Link to comment

Prvi set dobila Ribakina nakon skoro sat vremena zestoke borbe. Pred sam kraj Kalinina uhvacena na pogresnoj nozi i malo proklizala ali izgleda nije bilo sasvim bezazleno posto je nakon prvog gema u drugom setu predala mec i teren napustila u suzama :sad:

Link to comment

e hvala na reportu..nisam gladala,zaspala sam..

 

istina da smo otvorili temu u najdosadnijem periodu wta u poslednjih 20god..ali neka je..sta fali..ko ne prati neka ne otvara i gotovo!

Link to comment

 

3 hours ago, ivy said:

e hvala na reportu..nisam gladala,zaspala sam..

 

I ja sam krenula na spavanje posle zavrsenog prvog seta ali je ubrzo usledila predaj tako da sam i ceremoniju odgedala. 

 

image.thumb.png.3dada2f2b03f3076bed89c65ab269399.png

3 hours ago, ivy said:

ko ne prati neka ne otvara i gotovo!

Meni je fudbal najdosadniji sport na svetu ali nisam otisla tamo da trazim gasenje pdfa :lolol:

Edited by Serena
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo sta Peneta kaze o stanju u zenskom tenisu

"Ono što prvo upada u oči jeste koliko su sada teniserke fizički spremne, prave atlete. Ipak, čini mi se da nema raznovrsnosti i da mnoge teniserke igraju na identičan način. Nema mnogo teniserki kao što su bile Agnješka Radvanjska i Roberta Vinči na primer, one su igrale na osećaj i tehniku. Sada je sve snažnije."

 

https://sportklub.n1info.rs/blog/sasa-ozmo/bilo-je-nekih-sa-glavom-u-oblacima-nedostaje-mi-us-open/

 

Ja sam volela da gledam Radvansku, Muhova podseca na nju ali jos jaca. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vera Zvonareva, ako je se neko jos uvek seca u drugom kolu kvala za Berlin dobila šmizlu Busar i danas igra u prvom kolu protiv Sabalenke. Mislim da su joj sanse 0, ni kad je bila mnogo mladja sa udaracicama nije mogla da izadje na kraj. 

Veteranka Venus u prvom kolu Birmingena nakon tri sata borbe dobila Djordji koja je u prvom setu, jedan poen osvojila nakon sto se Venus okliznula i pala, a porom ga vrlo bicno proslavila ne osvrcuci se na protivnicu u koja je bila u horizontali :blink:

 

 

Link to comment

Koliko je ova Ostapenko glupa to bog nije video. Igra protiv babe Venus koja jedva hoda i ona se sa njom nadjacava na forhend tako da ova ne mora ni korak levo ili desno da napravi. Venus joj prebaci slajs koji jedva odskoci od zemlje a ona zapne iz sve snage da napravi viner i zabije ga u pola mreze. 

Imala u drugom setu mec loptu i propustla je pa je izgubila set i igrale treci (samo njega sam gledala). I taj ne jedva dobila. 

Na stranu sto se ugojila, bas je negledljiva. Venus u 44 izgleda bolje od nje. Lici mi na vesticu iz Ivice i Marice :lolol:

 

zeLkyOD.jpg

 

gCjTpJb.jpg

 

Link to comment

Ne treba se rugati nicijem izgledu ali Ostapenko sramotno izgleda za vrhunsku profi teniserku, svaka joj cast kako opstaje u vrhu sa toliko sala po celom telu

Link to comment

Podsetim me Google na Leu Pericoli i njene haljinice, kreacije Teda Linling. 

image.thumb.png.8cb0c02c5ba11f511a91909350c7f8af.png

Wimbledon 1968.

 

Ovde ima jos njenih haljinica. 

 

 

Spoiler

A nekad davno dame su se ovako oblacile za teniski mec. 

rbtkWTH.jpg

 

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...