Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

Olga odlična u prvom setu. Kontroliše za sad meč potpuno. 

Prosla Olga u glavni žreb, e sad samo da moli boga da ne upadne kod Ribakine u prvom kolu jer se onda dzaba mucila. Mogla bi kod Mladenovicke, ona se bas raspada ali eto dadoše joj zemljaci WC. 

Felix se povukao u drugom kolu Liona, ne znam zbog čega, a evo i Nori ne deluje bas dobro, obojica u Alkarazovoj četvrtini. 

Link to comment

Danilovic vs Baindl

Medjedovic vs Giron

 

Nisu lose prosli, posebno Olga, trebalo bi to da dobije. Hamad malo teze. Nije taj Giron bauk na sljaci, ali bojim se da je previse stabilan za Medjedovu eraticnu igru.

Link to comment

Da, Kozlova. Nikada nije bila u top 50, bez pobede jos od januara, trebalo bi Olga to da resi. Kladionice kazu da je veliki favorit.

 

Po kvotama je favorit i Medjedovic, tu vec mislim da su pogresili.

  • +1 1
Link to comment

Medjedovic je neiskusan na ovom nivou a Djiron igra vec dugo i jake turnire a ne samo celindzere, i ima neke pobede nad ozbiljnim igracima. Mislim da je tu odnos sansi 60-40 protiv Medjedovica ali valjda ce odigrati muski pa sta bude. 

  • +1 2
Link to comment

Ђере брејк у правом тренутку и изједначење у сетовима.

 

Олешиће га Рубљев сада али добро је да је мало показао зубе.

 

Link to comment

Šta je bre ovo? :lolol:

 

 

 

14 minutes ago, Zli Gli said:

Samo tri stvari su beskonacne, ljudska glupost, svemir i biciklizam na eurosportu

 

 

Ali znaš od kad je biciklizam (a u manjoj meri, i bilijar)? Sećam se, devedeset peta, ja u teretani, ide Wimbledon, i non-stop ga seckaju sa biciklizmom i bilijarom. Da mi je neko rekao da će (skoro) trideset godina kasnije isto, ne bih poverovao.  :unsure:

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...