Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Kecmanovic nosilac, Nisioka isto... ATP propo.

 

Nasi se usrecili bas, Djere opet na Rubljeva a Krajinovic na uvek augodnog Tiafoa, mrka kapa od obojice. Lajovic dobio na papiru najlakseg ali ne bi me cudilo da odigra na svom dobro poznatom nivou i ispadne od ovog solidnog Kineza.

 

Ako Tim prodje Cachina u prvom kolu, posle je samo nebo granica. 

Link to comment

Cim se malo sabrao, isplivao je talenat - odlican servis, snazni udarci, solidno kretanje. Znacajno je podigao nivo igre posle katastrofalnog prvog seta, a i ovaj mali Holandez je poceo da gresi.

 

Bice od Medjeda odlican igrac ako sredi glavu. Nije tipican choker luzerskog mentaliteta kao Duci, Filip, Laslo i ekipa, ali je zato prsotina ala Troicki, koji mu je btw i trener. 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

Mene od svega najvise brine Novakov lakat, pa raspored meceva, ko ce na Satrije, a ko na Leglen dnevni ili vecernji. Buduci da je u Alkarazovoj polovini mislim da ce se sa terminima vise ugadjati Spancu nego Novaku i da ce ovaj nas da povileni zbog toga.

Link to comment

Posto @Lancia nije odradio posao kako je bilo dogovoreno moram ja 😉

 

AyOd4hj.png

 

od7TBZd.png

 

tJS0v63.png

 

MFCOgto.png

 

Sabalenka Kostjuk u R1, bas nisu imale srece... 

Svjontek u 1/8 F ima Krejcikovu koja je penicilin za njenu igru, al dobro moglo je i gore, recimo Kanepi u R1 😂

  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Arkadija said:

Medvedev ima najlakši žreb.

Siner i pogotovo Zverev nisu bas laki protivnici. Tu su i 'mogudapoludim' Coric i 'mogudavaskrsnem' Tim :) 

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

To možda u kući :D, ovde si samo Lancia, tako da dok se ne prekrstiš u Lancia Ypsilon ili slično - proglašavam te španskim nesmaračem 

A ja ubedjena da je @Lancia od  italijanske reci (mozda i spanske) koja znaci koplje :lolol:

Link to comment
15 minutes ago, Serena said:

A ja ubedjena da je @Lancia od  italijanske reci (mozda i spanske) koja znaci koplje :lolol:

Jeste, al kad sam ja u pitanju, to je krntija :wub: koju sam vozio.

Link to comment

Claydvedev ladno moze u finale, samo da vidimo kome ce udeliti kineskog vunderkinda u prvom kolu.

jedino Novaku od top4 nosioca nije dopao kvalifikant sto i nije tako lose. aca amer je idealan rival za ulazak u turnir

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...