Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

oba iskaza su tacna, ali nisu oba u istoj "kategoriji" :)

 

Iskaz ti je logički ništavan :fantom:.

 

Naprosto si upotrebio pogrešnu reč. Nije trebalo najmlađi već najskoriji.

Link to comment
Just now, dùda said:

Iskaz ti je logički ništavan :fantom:.

 

Naprosto si upotrebio pogrešnu reč. Nije trebalo najmlađi već najskoriji.


nope :)

 

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:


mali korak za harpera, veliki za teniski forum

 

Realno je ostalo samo da se broji dok Novak ne kaze da je bilo dosta, sve sto je valjalo reci o njemu kao teniseru je vec odavno receno. Ja vrlo retko komentarisem njegove turnire i igre vec godinama, covek je jos pre 8 godina okrenuo igricu i ovo sto se desilo u Parizu bi se desilo odavno da nije bilo suspenzija, povreda, zajebavanja sa vakcinom i slicnih pikanterija. Ovens, Ali, Pele, Dzordan, to je sada njegovo drustvo. Svaka prica o tenisu i tome ko je najbolji, najuspesniji i pored ocinjeg vida i podebele statistike je samo posledica fascinacije Federerom njegovih navijaca koji su poceli da gledaju tenis kad se Rodzer pojavio kao sila, Novak je tu pricu resio odavno za one koji prate tenis nezavisno od toga za koga navijaju.

 

Dok/ako Alkaraz ili neko drugi u dalekoj buducnosti ne bude imao sta da kaze Djokovic ostaje hodajuca perfekcija tenisa, brusio je i izbrusio sebe tehnicki, takticki, fizicki i mentalno do najsitnijih detalja u svim elementima koji su odlucujuci u tenisu pod dva najveca pritiska koje sportista uopste moze da dozivi - u po kvalitetu nikad vidjenoj konkurenciji i kao veciti autsajder publike. Mi u sportu generalno, ne samo u tenisu, nikad nismo videli ljudsko bice kao sto je Djokovic i velike su sanse da nikad i necemo, to cemo shvatiti tek nekih dvadesetak godina nakon sto okaci reket o klin. Ovo sto on radi je neopisivo. Zato cutis i brojis dok on sam ne kaze da je dosta.

  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment
11 hours ago, Ros said:

novak je najstariji, ali i najmladji pobednik roland garrosa :)

 

Super ti ie ovo bilo

7 hours ago, Profesionalac said:

Niko ko je trenutno mlađi od Novaka nije osvojio RG

 

Rafa, Rođa i Warenika su još jedini osvajali u poslednjih 145 godina

Razmisljala sam i nije mi palo na pamet. Svaka cast 

Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Super ti ie ovo bilo

Razmisljala sam i nije mi palo na pamet. Svaka cast 


to pitanje sam negde na twitteru nasao. nije ni meni odmah palo na pamet o čemu se radi. :)

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...