Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Max Morlock said:

 

Braća su mu još bolja... Ctrlmajer, Shiftmajer... :fantom:

A Delmajer se bavi curlingom, brise onom metlom 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, theanswer said:

Ne znam dal je do Oblaka ili do mene koji sam se uključio na 2:5, ali okrenu Olga na 7:5. Šteta što ide na Ons u sledećem kolu. Mislim da bi imala šansu protiv dosta ostalih koje su ostale u žrebu. Ako se ne varam dobila je 20 setova zaredom. 

 

Ja se ukljucio na 6-2, iskljucio na 6-2 1-5 i sad vidim da je ladno okrenula :) 

 

Nije Ons u nekoj top formi, ali da, verovatno prekrupan zalogaj. U svakom slucaju, super rezultat. 20 setova i to mahom laganih, fenomenalan niz i napokon povratak u top 100, posle valjda 5 godina.

 

Btw, Mia Ristic (2006-o) igra kvalifikacije za juniorski RG, verujem da ce se plasirati, a mogla bi i daleko da dogura. Bas talentovano dete. Zanimljivo da su nedavno ona i Lola Radivojevic igrale singlove u fed kupu (ili kako se vec to sad zove), iako je Olga bila tu, ali procena je bila da je van forme. A eto je sad u trecem kolu gs-a.

Link to comment

Ta nasa Ristic 2006. talenat igra kvalifikacije za juniorski a Rusi lansirali neku 2007. koja pegla rutinski vec dva kola u seniorima, ova Mira Andreeva. Nisam gledao ali tek napunila 16, izgleda da ce biti zajebana ko kratko cebe. 

Link to comment
12 minutes ago, Zli Gli said:

Ta nasa Ristic 2006. talenat igra kvalifikacije za juniorski a Rusi lansirali neku 2007. koja pegla rutinski vec dva kola u seniorima, ova Mira Andreeva. Nisam gledao ali tek napunila 16, izgleda da ce biti zajebana ko kratko cebe. 

 

Jbg, Ristic je top 50 materijal, Mira je 10+ slemova materijal. Gledao je ja, bice cudo.

 

Doduse, delovala je i Gauff kao nova Serena sa 15-16.

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

 

Ja se ukljucio na 6-2, iskljucio na 6-2 1-5 i sad vidim da je ladno okrenula :) 

 

Nije Ons u nekoj top formi, ali da, verovatno prekrupan zalogaj. U svakom slucaju, super rezultat. 20 setova i to mahom laganih, fenomenalan niz i napokon povratak u top 100, posle valjda 5 godina.

 

Btw, Mia Ristic (2006-o) igra kvalifikacije za juniorski RG, verujem da ce se plasirati, a mogla bi i daleko da dogura. Bas talentovano dete. Zanimljivo da su nedavno ona i Lola Radivojevic igrale singlove u fed kupu (ili kako se vec to sad zove), iako je Olga bila tu, ali procena je bila da je van forme. A eto je sad u trecem kolu gs-a.

 

Meni je bilo kao da nisam ni prekidao :D 

 

Ako ništa sa ovom pobedom je oko top 100 i blizu svog najboljeg rankinga. 

Link to comment

Daj bože da smeni Aleksandru Krunić kao našu najbolju teniserku ...

Nemam ništa protiv atomske Coe ali kud se dedoše te omladinke 

Link to comment
6 hours ago, Serena said:

I Novak se zali na publiku... 

Hvala bogu zrebovi su ocisceni od Francuza :lolol:

Nije da nesto preterano volim Frica, ali neka je ovako. Publika je u tom mecu bila skandalozna. 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Tsai said:

Kad ce se znati ko ide na nola - davidovic il fokina?  :Jova:

Davidovic ce ga napada sa bekenda a Fokin rutinira forhendom

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...