Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Odličan set za Danilovićku. Daleko od gotovog ali Italijanka nema odgovor na servis ponajviše i Olga je posle par uvodnih gemova krenula da kontroliše i osnovnu liniju. 

Link to comment
18 minutes ago, theanswer said:

Odličan set za Danilovićku. Daleko od gotovog ali Italijanka nema odgovor na servis ponajviše i Olga je posle par uvodnih gemova krenula da kontroliše i osnovnu liniju. 

 

Ukljucio sam se od drugog seta i bas se pitam na koju foru je rutinirala prvi. Vec 5-6 gemova ova Italijanka nista spec ne igra, ali Olga samara lopticu i izbacuje svaku drugu po 5 metara u aut. 

Link to comment

Ma, nije Sinner mentalni patuljak...   

 

 

Sreča, pa se ni Nike nije zaleteo i potpisao nešto suludo, kao, na primer, ugovor od $150 miliona sa njim...  1584414675.5338-smiley-1.webp.00f8f291b51e34f105a10167ccf1ecb6.webp

Link to comment
2 minutes ago, FPLS said:

 

Ukljucio sam se od drugog seta i bas se pitam na koju foru je rutinirala prvi. Vec 5-6 gemova ova Italijanka nista spec ne igra, ali Olga samara lopticu i izbacuje svaku drugu po 5 metara u aut. 

 

Na prva svoja 3 servis gema, svaki je bio neizvestan, u dva je Paolini imala brejk lopte. Ali je dobro servirala, uzimala poene iz servisa i Italijanka nije mogla da reši drugi kik servis. Onda je počela da kontroliše igru i sa osnovne linije, oterala Italijanku van terena dosta i rutinirala. Drugi nisam gledao jbg. 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam dal je do Oblaka ili do mene koji sam se uključio na 2:5, ali okrenu Olga na 7:5. Šteta što ide na Ons u sledećem kolu. Mislim da bi imala šansu protiv dosta ostalih koje su ostale u žrebu. Ako se ne varam dobila je 20 setova zaredom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...