Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Sad još tri dana ekskluzivnih prenošenja svega što je rekao na saslušanju  :isuse:

 

Živ nisam da vidim kome će na teret biti stavljena automatska puška u ovom domaćinstvu. Posedovanje iste je po zakonu opako krivično delo.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Sad još tri dana ekskluzivnih prenošenja svega što je rekao na saslušanju  :isuse:

 

Živ nisam da vidim kome će na teret biti stavljena automatska puška u ovom domaćinstvu. Posedovanje iste je po zakonu opako krivično delo.

 

Ostalo od rata? Od oca njihovog?

Link to comment

Da kazem nesto, imam neki utisak da nije slucajno ovo sto su poginuli mahom deca i mladi momci i devojke. To je ono kad su roditelji jeli grozdje a deci trnu zubi. Posledica zivota u narko kartelu, posledica odbacivanja moralnog kompasa u drustvu. Mi stariji gledamo i onako kako ko neko se adaptira neko ima neko svoje misljenje i drzi se po strani, ali mi nismo oblikovani u ovome. Deca, oni nemaju kud, ono dete pre par dana, ono od kad je rodjeno vec je bio Vucic. Meni je to 10 godina, njemu i onoj jadnoj nesrecnoj deci ceo zivot.
 

Drugo, ako su se svi bunilil kako je odgovornost individualna kad se gledaju uzroci ovako necega, znaci OK odgovornost jeste individualna, pogotovo kod ovog ludaka od sinoc, ali poznato je da ovakvi dogadjaju trigeruju druge labilne ljude (i decu), to je cela poenta. Ko stvarno misli da ono sa Ribnikarom i ovo u Mladenovcu nema politicke i drustvene uzroke ("jer to je bilo i u Estoniji"), pa to prosto nije tacno.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

Sad još tri dana ekskluzivnih prenošenja svega što je rekao na saslušanju  :isuse:

 

Živ nisam da vidim kome će na teret biti stavljena automatska puška u ovom domaćinstvu. Posedovanje iste je po zakonu opako krivično delo.


To što nije likvidiran mi govori da se možda sam predao u prvoj stanici koja se otvorila jutros. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Patty Lee said:

Blago onom ko je zaspao.

I ko se jos nije probudio... Kud ukljucih tv... Molih se da Dubona zvuci italijanski :⁠-⁠(

Ali ovo sve postaje tako srpski. 

Samo da se zavrsi na ovome

Link to comment

Kakav krvavi maj, šta je ovo. 

Kao da smo u upali u alternativni univerzum Crne svadbe :ph34r:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...