Jump to content
IGNORED

Hickory Dickory Dock (a.k.a. epil depil buf)


maheem

Recommended Posts

Depiliram se sama po receptu zena iz harema :D.

Imam za razliku od nekad neki aparat sto zagreva pastu/vosak, neke trake i to je sve sto je potrebno. Sve to kupujem u onom malom trznom centru preko puta etf-a u bulevaru.

Pola sata jednom u 2-3 meseca. Kad rastu dlake kao neko paperje su, ne grebu. Ta secerna pasta uradi i piling dobar. 

  • +1 1
Link to comment

Eh, ja za bikini delove idem na depilaciju, zove se irina, starija zena, zovem je butcher.

Ima toy pudlu pa mi je stavi na grudi da me zamajava, zna kucka da volim kucice i onda kad krene -  Jesus Christ! 

Ja sve vicem Irina don't be picky! 

a ona meni you always need to be ready 🤦🏼‍♀️ 

Ruskinje su brutalne 

 

Jednom sam joj rekla kad je zavrsila is my pussy still in place?  ona se sita iscerekala. Toliko me voli da kod nje idem kad meni odgovara, preko reda, pre radnog vremena.... Jos malo pa ce ona meni da placa sto me maltretira. Kaze, ulepsam joj dan.  

 

 

Probala sam jednom, dva puta sama da se depiliram...irina bila na odmoru ... Anyway, vise nikad. Izlepila sam i sebe i kupatilo, jedva sam sve skinula 

 

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, maheem said:

Moja bolja i dlakavija polovina je pre par godina pazarila ovo sokoćalo, po pola sa sestrom, i obe su presrećne.

10E08F75-0844-4AA7-8AC3-D50E282696F3.jpeg.715e9aaee33b9f8428f52c3efa1590b1.jpeg

I ja nagovaram sestru da uzmemo zajednički čitač™ ali ona cvika da se ne sprži (blesava). Znači, po vašem kućnom uzorku - efekat je kao kod @Profesionalaca? 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

I ja nagovaram sestru da uzmemo zajednički čitač™ ali ona cvika da se ne sprži (blesava). Znači, po vašem kućnom uzorku - efekat je kao kod @Profesionalaca? 

Dodjite kod Čupakabre na probu.

Ima nekih caka valjda na početku al sve je objašnjeno u appu.

  • Hvala 1
Link to comment
16 hours ago, Valkyrie said:

I ja nagovaram sestru da uzmemo zajednički čitač™ ali ona cvika da se ne sprži (blesava). Znači, po vašem kućnom uzorku - efekat je kao kod @Profesionalaca? 


Jedino na sta treba obratiti paznju je odnos boje dlake i boje koze, princip je da su najbolji rezultati i najmanje peckanja kod bleda koza/tamna dlaka kombinaciji. U opisu svakog uredjaja ima tabela sa kombinacijama koje daju rezultate i koje ne.

Laser gadja melanin u folikulu dlake. Ako je ten tamniji peckace sigurno, ali nije nista neprijatnije od obicnog epilatora.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...