Jump to content
IGNORED

Hickory Dickory Dock (a.k.a. epil depil buf)


maheem

Recommended Posts



Nije trebalo da širim ideologiju cancelovanja brijača :isuse:
 
Sad i treba da patim...


Nema patnje Zeko, epilacija is the way!

Sent from my phone using their app

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

neko depilirao topik. 

hteo sam reći zeki da onda noga pod rukom nije ko brada od dva dana prosečnog turčina. 

Ma, meni jeste :fantom:

Ja kad čujem "puštam dlake za depilaciju" kao o jbt :isuse:

 

Nikolas, ali ovo je znatno brže i efikasnije i ne vidim razlog za to. Srećom, ćosava sam manje-više, i nisam se upropastila tim svakodnevnim tretmanom (ne mrzi me)

Link to comment
4 minutes ago, Max Morlock said:


 

 


Nema patnje Zeko, epilacija is the way!

Sent from my phone using their app
 

 

Samo žilet :naughty:

Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma, meni jeste :fantom:

Ja kad čujem "puštam dlake za depilaciju" kao o jbt :isuse:

 

Nikolas, ali ovo je znatno brže i efikasnije i ne vidim razlog za to. Srećom, ćosava sam manje-više, i nisam se upropastila tim svakodnevnim tretmanom (ne mrzi me)

prebaci na odgovarajuci, glupo, al dugacko nazvan, topik, ili nisam videla. :sleep: :D

 

poz

  • Haha 1
Link to comment

dopustam da cveta svako cvece, ali brijanje :ohmy: nogu nije ni brze, ni delotvornije, ni isplativije.

jer.

epilator predje preko iste povrsine skoro istom brzinom kao brijac.

za 'savrseno glatku kozu' moze da se koristi jednom/dvaput nedeljno.

ne grebe i ne susi kozu, pa stedi hranljiva mleka, losione, itd.

 

osim toga, brijac sluzi muskarcima za brijanje. molim da me zbog ove izjave ne stalkuju gender explaineri. :blush:

 

poz

  • +1 2
Link to comment

Ne znam, nisam koristila, a kažem....navikla sam ovako. Ja ovo bukvalno ne osetim. Ne koristim ni mleka ni ništa, kažem imam tu i sreće da se nisam upropastila.

 

Meni je to tik, navika bez koje teško da bih mogla. Kapiram da to može da se uporedi s muškarcem koji se svakog dana, celog života briči, i to je dnevna rutina, kao pranje zuba i umivanje. 

 

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Jel moraju da se puste pre tretmana da porastu ili samo malo?

Treba neko vreme da ih ne depiliras nego brijes, da bi malo ocvrsnule i onda naravno odes obrijana - to ti najbolje objasne tamo gde planiras da radis jer mozda zavisi malo i od aparata. Tako je meni objasnila drugarica koja je uradila noge, prepone i pazuh i veoma je srecna, ali ju je pod pazuhom bas puno peklo tokom tretmana. Rekli su joj u salonu da se obnavlja proces na svakih n godina, gde n >= 5 u proseku za noge a nesto je drugacije za pazuh, zaboravih. Mislim da je proslo cetiri ili pet godina kako je to radila.

Meni to deluje super.

 

---

 

Downvote za epilator, meni su od tog zarastale dlake pa su se pravile kao bubukjice po nogama, uzas zivi. To zbilja ne bih preporucila nikome a pogotovo onima koji bi da se bave intimnim delovima tela. :cry:  Brijac je meni najbolje resenje, ali ne svakog dana, nema potrebe za tim. Za intimne delove kapiram da je najbolje trimovanje.

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

@Svemir Zeka potpisujem sve sto kaze @le petit nicolas za epilator, ja moj zovem cerupac pilica od milja 🤣

 

Bez zezanja, narocito ako nemas nesto mnogo, prodjes cim primetis kao i brijacem. Samo vremenom skontas da imas vece pauze izmedju cupkanja.

 

Laser je dobar, ali kosta da se posteno odradi, narocito vece povrsine poput nogu. Takodje, nekome dlake prestanu potpuno da rastu ali mogu i da se vracaju pa moras povremeno ponovo.

 

I kad vec dobismo i temu da progundjam kako u ‘ebenom 21. veku nisu izmislili nesto efikasnije. Znam da gundjam u prazno, jer ako nadju nesto efikasno ode profit, no mogu bar da komentarisem.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...