Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakva blamaža Bosne. Ovde samo od milosti Portugala zavisi da li će se završiti dvocifrenom razlikom. Savo Milošević kao selektor bosne? Ko se toga setio

Još je rekao danas kako neće biti zadovoljan bodom protiv Portugala.

 

Ja ne znam da li ovakvi arogantni bolidi samo kod nas uspevaju.

  • Haha 3
Link to comment

nisam gledao, samo sam konstatovao da je penal iz kog su dali go bio u 93. minutu. prvi je bio u 1. poluvremenu ali ga je mašio onaj lik što je igrao za MUFC.

 

realno sam se zajebao što nisam otišao u prvu kafanu da gledam prenos ali bi me to koštalo prekida trenutne apstinencije od alkohola u kojoj, bizarno, uživam

  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakva blamaža Bosne. Ovde samo od milosti Portugala zavisi da li će se završiti dvocifrenom razlikom. Savo Milošević kao selektor bosne? Ko se toga setio

Bosna je baš skupina pojedinaca, bez ikakvog reda. Ajde što su primili 5 komada za poluvrijeme, mogli su još toliko, na sve to nisu niti jedan smislen napad imali za svih 90 minuta. Matora ekipa i bivši igrači poput Pjanića i Džeke, treba to mijenjati za mlađu krv, ali mislim da to niko ne smije uraditi. Vezni red bez grama krvi, bukvalno su ih pretrčali Portugalci, Ronaldo je željniji ove pobjede koja mu ništa ne znači nego svi igrači Bosne, zbirno. Šampionski mentalitet, treboa im je zavlajati još koji gol, zaslužio je to svojim pristupom, kad nakon toliko godina i toliko trofeja ima tu želju za pobjedom i golom.

  • +1 1
Link to comment

Portugal je ozbiljna ekipa. podsećam da su 6 komada uvalili Švajcarcima na SP, a Švajcarci su dosta ozbiljnija, dispiplinovanija i jača ekipa od Bosne

 

pri čemu su Portugalci imali obezbeđen plasman pa su, po našim Balkanskim parametrima, verovatno trebali da dođu turistički sa C timom i da se ne zamaraju mnogo

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

ne potcenjujte bazniju, ipak su odigrali 0-0 drugo poluvreme, ristepak

Pitaju nakon utakmice navijače ko je kriv, oni kažu Savez. Jeste Savez grupa lelemuda, ali opet je na teren istrčao najjači tim i njih su Portugalci pregazili. Savez može mnogo toga da uradi, ali za onakvo gaženje su isključivo odgovorni samo igrači. Čak i nesretnog Savu aboliram odgovornosti, tek je nedavno došao, nije ni učestvovao u sastalvjanju reprezentacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...