Jump to content
IGNORED

Prodavnice


igoraki

Recommended Posts

12 hours ago, morgana said:

 

trebalo bi da ponegdje po zdravim hranama moze da se nadje slicna alva, tj ako je tvoj tata kupovao ovu koju sam i ja

 

zar nema i dalje u veru dobra grčka halva

 

Link to comment
19 hours ago, Nevernik said:

Otvorili su tu rusku radnju i u NS. Čisto da ljudi, koji su mislili da su cene u ostalim radnjama visoke, mogu da vide da može i skuplje.

Evo da ilustrujem. 1500/kg ako se ne vidi i sve tako. Gomila gluposti koje se prodaju, pa da je i dzaba. Alvu nisam nasla :D

 

 

 

IMG_20240517_194900.jpg

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

zar nema i dalje u veru dobra grčka halva

 

 

ne znam ponudu u veru ali krajnje je vrijeme da je ispitam

 

1 hour ago, Sandradjer said:

Evo da ilustrujem. 1500/kg ako se ne vidi i sve tako. Gomila gluposti koje se prodaju, pa da je i dzaba. Alvu nisam nasla :D

 

 

 

IMG_20240517_194900.jpg

 

znaci suvenirska ponuda, plazma, smoki i eurokrem :D

  • +1 1
Link to comment

Viđao sam po prodavnicama, ali ne po velikim lancima, na kasi prodaju male stanglice diet alve, za 50ak rsd, odlucnog ukusa, cini mi se turski proizvodac neki. 

Link to comment

Nova je baš jutros objavila da je u ruskom marketu kokosovo brašno čak 5 puta (nije toliko al ajde) jeftinije nego u našim prodavnicama. Pa ako neko planira da pravi suvu pitu...

Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Nova je baš jutros objavila da je u ruskom marketu kokosovo brašno čak 5 puta (nije toliko al ajde) jeftinije nego u našim prodavnicama. Pa ako neko planira da pravi suvu pitu...

 

slick-hare-c2a9-warner-brothers.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
20 minutes ago, Ras said:

Diet alva je krajnje sumnjiv koncept :lolol:

 

Vrv neki zaslađivač, Grci turaju steviu

Link to comment

Ukrajinska alva je od suncokreta,pravougaonik u komadu pakovanje u celofanu,nako socijalno izgleda ali je ukusno.Sve ostale su ceten,S tim sto su za moj ukus Turske za koplje ispred ostalih.

Link to comment
56 minutes ago, ragasto said:

Nova je baš jutros objavila da je u ruskom marketu kokosovo brašno čak 5 puta (nije toliko al ajde) jeftinije nego u našim prodavnicama. Pa ako neko planira da pravi suvu pitu...

Bas im hvala :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...