Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Napatio se jadan, vratio brejk nekako, imao set loptu na 5:4 i opet kanal.

 

Nije da mi ga je zao ali otprilike tek nesto manje losa prica nego kod Tima, ne moze da se sastavi posle povrede. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

S obzirom na potencijal, nema većeg luzera na tour-u. Thiem je barem uspeo da osvoji grand slam, i to naravno protiv Zvereva, koji se samoubio na 2-0...

  • +1 2
Link to comment
Znam, ali da su juce zavrsili svoje meceve danas bi trebalo da odmaraju. Ili su to mecevi od prekljuce? 
Ništa ja više sad tu ne razumem, bio sam siguran da Nole igra u četvrtak 1/4f, u subotu su 1/2f... a ono sutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
28 minutes ago, mlatko said:

Ništa ja više sad tu ne razumem, bio sam siguran da Nole igra u četvrtak 1/4f, u subotu su 1/2f... a ono sutra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Sad sam gledala na sajtu turnira, sreda i cetvrtak ATP 1/4F, subotu 1/2F, nedelju F, za WTA utorak i sreda 1/4F, petak 1/2F subota F. 

Cici je sa vremenom bas nagrabusio ove godine. 

Mec protiv Muzetija ce sigurno biti prebacen za sutra. Treba da igraju na centralnom nakon zavrsetka Hadad Maje i Kalinine, a njih dve otegle evo vec 3.5 sata igraju. 

Link to comment

Ove dve su zavrsile, a na sajtu turnira stoji da ce Cici i Muzeti poceti mec u ponoc :blink: mislim stvarno... 

Madjar uspesno parira Borni. Deluje mi svezije od njega. 

Link to comment
Ove dve su zavrsile, a na sajtu turnira stoji da ce Cici i Muzeti poceti mec u ponoc :blink: mislim stvarno... 
Madjar uspesno parira Borni. Deluje mi svezije od njega. 
Oni su tu za Cici-Museti nešto muljali i oko termina, ne bi bili žabari...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Lepo otvorio Nolo protiv atlete, izgubio brejk na startu.

 

A ovoj Ribakinoj se crno pise veceras, dobila je Poljakinju dva puta lagano ove godine i sad ce je docekati za revans na svojoj omiljenoj podlozi, bice jedno 6:1 6:1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...