Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

On 11.2.2023. at 13:45, Arkadija said:

Odlična epizoda, baš.

 

Meni je ova žena vođa sasvim ok. Lepo je prikazala najobičniju ženu iz predgrađa koja pod ekstremnim okolnostima komanduje ljudima, čini zverstva, ali zadržava njanjav glas, gine zbog sopstvene zaslepljenosti od koje ne uočava bitan problem.

Posle ove epizode jasno je da su ljudi vrsta koja ide ka konačnom kraju.

 

+1. Ima i taj momenat da je njen brat,  divan i dusevan, svi si ga voleli, napravio pokret otpora - ali nista nije doterap do kraja. Tek kad je zavladala osvetoljubiva i manijakalna soccer mom, oni su sjebali fedore. 

Link to comment

Promo za sledeću ep. Strašno koliko mi je bindžovanje postalo podrazumevajuće i sad je teška muka da dočekaš svaku sledeću epizodu. Poslednji put sam ovako gledala The Dropout pre godinu dana i zaboravila sam na poslednje tri epizode :isuse:

 

  • +1 2
Link to comment

Ima li neki logican razlog sto je podzemlje bas eksplodiralo tu gde je eksplodiralo u ep 5 ?

koliko sam video pre toga, pod je pulsirao ju okviru neke druge kuce koja je unutar qz

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Ima li neki logican razlog sto je podzemlje bas eksplodiralo tu gde je eksplodiralo u ep 5 ?

koliko sam video pre toga, pod je pulsirao ju okviru neke druge kuce koja je unutar qz

U tom gradu Fedra je tokom godina sve zaražene saterala u podzemlje. Bar tako sam ja shvatia otkud oni u tolikom broju dole. Valjda ih se nakupila kritična masa.

Link to comment

... i desio se akcident tako što je Džoel ukokao vozača kamiona, pa se kamion zakucao u kuću pa eksplodirao. Ako je podrum te kuće bio povezan sa silnim tunelima ispod Kanzasa o kome je pričao Henri ima logike da je eksplozija privukla podzemne zombije pa se uputili ka mestu eksplozije (nešto slično kao u tWD), pa iz rupe izmigoljili na površinu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...