Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

Meni super ova petorka sa 4 visoka plus još viši Jokić. Sva kreacija je na njemu, a oni samo da katuju, pogadjaju i peglaju odbranu. Kad bi Mpj vezao celu sezonu u komadu i malo podigao nivo, pa da ga trejduju za nekog siakamolikog, to bi bilo top. Zapravo u tom krpljenju MPJa i zabludi nekog GM da on može da bude zdrav u nekom pristojnom intervalu krije se njihov najveći eventualni upside.

Mada je milina navijati za takvog šutera. Nema mnogo lepših stvari u košarci od takvog šuta.

E da, ruki braun će biti odmah od koristi.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Al kakve dve kontre je KCP imao, pa još u dresu sa brojem 5, kad se zalete ko muflon u kontru i opali loptom o donji obruč. Nadao sam se da smo s tim završili letos.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Je l to Mts iz svojih paketa maknuo opcije za free NBA league pass pretplate (3 game choice i varijanta sa 8 tekmi nedeljno za jače pakete)? Sad kao nude samo mesec dana promo za obnovi ugovora/nove korisnike, i posle 50% popusta na league pass pakete?

Btw kad pogledam detalje svog naloga stoji neka subskripcija od 1199 mesečno, pojma nemam šta to predstavlja i gde sam na istu pristao, ulogovan preko mts naloga… :unsure:

Link to comment
17 hours ago, freakns said:

kako ti volis da soketas, majko mila...

 

covek je rekao da je Murray padao u igri i pre povrede, i da je to jedan od razloga zasto su oni play-in ekipa... 

 

prvo, picas o tome da mu je 23 godine, ali kao peak uzimas 2 playoff serije... zapravo ne 2 playoff serije, vec jednu, protiv Utah. Murray je protiv Clippersa imao 22.6/4,4/6.4 al na 40 min po mecu, sto je vrlo slicno 21.2/4.0/4.8 na 35 min po mecu. da ne pricamo da je covek od 23 godine daleko od peaka... 

 

znaci peak je jedna playoff serija, i ako ne nastavi tako, smece je... 

 

drugo, zadnje 3 sezone u kojima je Murray igrao Nuggetsi su 65%/63%/65%... OK, nisu isti timovi, ali ja ne znam ko jos misli da KCP i Bruce Brown nisu upgrade u odnosu na Bartona i stalno ispovredjivanog Garrisa, da AG ne moze da bude isti nivo kao Grant ili 35-godisnji Millsap ili da Jokic bude isti ako ne bolji od Jokica od pre bubble... da ne pricamo za MPJ-a koji je valjda bolji od Torrey Craiga. 

 

koliko god suludo zvucalo, jedino gde su Nuggetsi u bunaru je rezervni centar, zbog Maloneovih hokejaskih petorki. Plumlee je bio dovoljno dobar kao backup, prosle godine se preporodili kada je dosao Boogie a ove ce se pate dok ovaj ne shvati da je Nnaji bolja opcija od DeAndre Jordana i da Ish Smith treba da bude u paru sa Bonesom a ne njegova zamena.

 

al da ne vrtimo bezveze, jer znam da ti NBA pratis iskljucivo preko fantasyja, videcemo do kraja godine kako ce Nuggetsi ispasti... a o igri bolje da se ceni tamo od nove godine, nego posle game openera

 

sve u svemu, ako se pravimo da serija protiv Jazz nije postojala, a serija protiv Lakers se nije ni desila, onda možemo reći da je Murray u diznilendu ustvari bio stari dobri obični Murray na kog smo navikli pre i posle diznilenda? tako nekako?

ima to smisla. samo što onda ima smisla da se pravimo da nije postojalo ni 2/3 utakmica iz te postbubble sezone kad je postavljao career highs . i da li će onda imati career highs?

pa ako mu precrtamo najbolje utakmice onda definitivno neće. napravićemo ga na igrača koji je jedva bolji od onog iz rookie sezone.

ajde da ne overthinkujemo ovo, jbg. čova je imao breakthrough u tom playoffu. razbijao protiv Jazz i odličan protiv Lakersa. protiv Clippersa je imao slabih utakmica gde je sjebao proseke, ali je imao i jednu 40+ utakmicu i 2 utakmice sa 25-30 poena.

obrni okreni, on je bio top10 igrač u diznilendu. i kad igrač tako nadbija u playoffu onda to podiže očekivanja. najnormalnija stvar. ali sledeće sezone nije bio ni blizu top10. da li je to drop-off? pa jeste. možemo mi sad izvoditi žongliranja da dokažemo da se to nije desilo, ali se to desilo.

sreća za nuggetse pa taj pad Murraya nije bio tragičan. Mnogo bolje je imati top10 igrača, ali nije ni top35 za bacanje. Može i sa tim da se živi, pogotovo ako će Jokić u međuvremenu da napravi svoj breakthrough do mvp nivoa.

 

a ne znam šta ti toliko smeta fantasy. tebi niko ne prigovara kad pišeš na chess topiću iako ne znaš ni figure da postaviš na tablu, tako i ja imam pravo da pišem o nba iako ne gledam utakmice na jumbotron feed. uostalom, sinoć sam malo gledao Pelicanse. Zion onako. u ove 2 utakmice imao 41 šut, svih 41 iz reketa :wub:

 

Link to comment

Ovaj bolid Green vec drugi put na podmukao nacin pokusava da onesposobi Jokica, prosle sezone je pokusao da mu izbije oko, na pocetku ove sezone se  uhvatio  za  Jokicevu nogu. Morace da padne jedno morrisovanje ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
11 minutes ago, omiljeni said:

obrni okreni, on je bio top10 igrač u diznilendu. i kad igrač tako nadbija u playoffu onda to podiže očekivanja. najnormalnija stvar. ali sledeće sezone nije bio ni blizu top10. da li je to drop-off? pa jeste. možemo mi sad izvoditi žongliranja da dokažemo da se to nije desilo, ali se to desilo.

 

 

 

Sam je pričao da nije bilo dovoljno vremena da se oporavi ni fizički ni mentalno. Ali tumačiti to kao "decline" kao da je u pitanju igrač od 37 godina je smešno.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Sam je pričao da nije bilo dovoljno vremena da se oporavi ni fizički ni mentalno. Ali tumačiti to kao "decline" kao da je u pitanju igrač od 37 godina je smešno.

ma omiljeni poslovicno lupeta. on covek nije pogledao 3 tekme. njemu je Melo bio bog kosarke jer mu je donosio poene u fantasyju. za AD je rekao da je izmislio kosarku za Duncana jer ga ima u fantasyju. prica o primeu na osnovu jedne serije u playoffu. bukvalno jedne jer je protiv tih Lakersa sutirao 30% za 3 i imao 5 turnovera po mecu... ali jbg, zabo je Mitchelu 50 to se racuna, jebo regularnu sezonu pre toga. poredicemo jednu seriju sa sezonom posle. 

tako je pogledao highlightse Sama Darnolda, pa kad su ga jos Jetsi izabrali, oma je bio second coming of Jesus... a za Allena je tvrdio da je smece i najveci NFL bust jos od JaMarcusa Russella... covek je operisan od realnosti, nemoj se raspravljas sa njime

  • +1 1
Link to comment

lik protiv Lakersa pucao za 2 skoro 65% i odmah 3pt% postaje jedini pokazatelj kako je neko odigrao seriju.

ali ok, može i tako. ako je to kriterijum onda ispada da je protiv Clippersa razvalio. 44% na skoro 7 šuteva za 3 po utakmici. MVP serije, realno.

brt aj sad oladi malo. nije ti ovo topić o ženskoj odbojci pa da možeš sastavljati top liste srednjih blokera turske lige kako ti se ćefne. ko je gledao utakmice zna da je Murray peakovao u diznilendu, a mi što ne gledalo utakmice imamo brojeve pa i mi znamo da je Murray peakovao u diznilendu. to je prosto common knowledge.

 

Link to comment
On 20.10.2022. at 4:06, pbg12345 said:

san antonio sastavio ekipu koja bi imala ozbiljnih problema da osvoji aba ligu

kud oni idu sa ovim?

 

On 20.10.2022. at 11:58, Joe D said:

cuj gde idu

 

406634bada5bce5417ac7983162faf77.gif



Od tada imaju 2:0 :D 

Dobili IND i sinoc PHI 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...