Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 15. 11. 2023. at 17:24, foto said:

sto?

jel na njima visi papirce: 'nes jebati.' ?

Samo da znate da postoje žene koje biraju prema patikama. :turpija:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ako se priča o utility obući u sportskoj formi, veliki sam fan keen proizvoda, nažalost one koje sam sa radošću kupovao po amerikama i azijama pod američkom dominacijom /HK, japan/ nikada nisam video u srbiji.

 

tako da je kod mene trenutno recesija a trebale bi mi jedne ovakve sa slike ponovo. to je keen jasper, ne znam da li su oni krali scarpu ili obrnuto, tek u odnosu na scarpu su lakše, mekše i manje izdržljvije.

 

s-l1600.jpg

 

moj poslednji par je ovakav, iako se poderala tkanina sa tapacirungom na unutrašnjosti pete sve do plastike, nosim ih i dalje za kraće rute, gde ne postoji opasnost da pocepam čarape. kao npr danas do kalenića i nazad.

 

keen_jasper_sneakers_in_pinkma_168863699

 

keen_jasper_sneakers_in_pinkma_168863699

 

 

ove je nosila neka ženskinja, mi ne kačimo ovakve pertle

 

Link to comment
34 minutes ago, Eleniko said:

ako se priča o utility obući u sportskoj formi

 

 


ne prica se brt, :hitler:

ovde se prica o sneakerima.

ima tema o obuci, ima tema o planinarenju, o kontracepciji, ovde su sneakeri.

 

:love

 

 

 

btw, Keen je usa brand, mali porodicni biznis, ponosan na svoje usa poreklo. jos uvek je vecina (svi?) modela made in usa. Poceli su sa jednim modelom (ruznih) papuca/sandala, a sad imaju i outdoor patike/cipele i neke pokusaje streetweara. bilo je vise pokusaja prodaje u Srbiji ali je Srbija - tradicionalno - groblje za svaki outdoor brand. U okolini, Dobar posao prave u RO, SLO, SLK, PL, Cz. tamo potrazi.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...