Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 minutes ago, mustang said:

 

Kada cemo neke stikle od tebe da ocujemo?

Ovde se ne sme o cipelama. Ume @Djuroda poludi zbog toga. Znam, jednom sam se opekla :D.

Nego, nosis li stikle? 

Edited by Sandradjer
Link to comment
17 minutes ago, Sandradjer said:

Ovde se ne sme o cipelama. Ume @Djuroda poludi zbog toga. Znam, jednom sam se opekla :D.

Nego, nosis li stikle? 

 

Bogami, poludeh pa poceh opet. Nesto me spopalo da se osecam ekstra seksi, ujedno mi dodje i kao trening da vezbam balans, disanje, drzanje. Al nije mi štikla visa od 8-9cm. 

Moram da priznam da sam bas zardjala, ima da se jos vezba. Nije mi jasno kako su mi neke stileto zajebanije za hodanje a niza stikla i ista debljina kao neke skroz uz nogu do pola butina od prevrnute koze cizama gde je stikla visa. U njima mogu da trcim a u stileto nabadam ko da po iglama hodam 

 

I nose mi se haljine al ne mogu da nadjem sta mi se svidja a da je pristojna cena

Edited by mustang
Link to comment
On 11. 11. 2023. at 22:13, Moonwalker said:

 

@kud u maglu Simoviću


A kako rade uopste, je li imaju senzor za temperaturu/prekidac ili greju sve vreme od kada se obuju?

 

znam da nije tema, ali kad je vec napisano.

 

Te tanke zicice od džepa u kom su baterije do prstiju ni ne osetis, stvarno su ih dobro napravili. Fora je dakle da su grejači ispod prstiju, jer je tu najhladnije - peta nije mnogo bitna. Na mojima se oseti razlika u toploti između za ta tri nivoa.

Ima tih čarapa i za 20€ (verovatno i manje na tom Aliju) i za preko 100 - ne znam šta te druge rade da bi opravdale cenu. Možda te greju 10 sati u cugu.

 

Za zimu je još bitno da ti obuća nije uzana i kratka (well, kao i za uvek ali pogotovo tokom zime da bi stopalo moglo da radi) - dakle bar 1cm da imaš fore u dužini i nešto u širini. I da ne nosiš pamučne čarape, najbolje ili neka dobra sintetika za te svrhe ili mesavina vune i sintetike. Meni je to okej za 5+ zimske temperature ali za ispod uzimam te na baterije ako ću stajati duze napolju. Ako sam u pokretu tad i te vunene čarape rade posao.

 

@booyaka nema cirkulacije ako stojiš/cupkaš mnogo na jednom mestu n sati, niko ni ne govori da su ove čarape za svakodnevnu upotrebu običnog čoveka.

Ja istina imam problem da mi cirkulacija radi samo ako se brzo krećem. Prijatelji koji su se pre nekoliko godina preselili u Kanadu, gde im je već u oktobru -17C bi ti svašta objasnili oko cirkulacije - morali su da uzmu specijalnu obuću sa ne znam koliko visokim djonom i izolacijom, specijalne jakne, sve to da se ne bi smrzli posle 15 minuta šetanja (ne stajanja u mestu)

Edited by I*m with the pilots
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...