Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, maheem said:

Ja sam uzeo ove i posle prvog pranja boja im je izbledela :lolol: al podnošljivo izgledaju i dalje, udobnost 3-

88D1B835-B4AB-4E4F-9FF6-517E58DE102F.thumb.jpeg.08dd4234d412060cf797f8dc28c8bd40.jpeg

 

Maheme, da ti nemaš neko kvrgavo stopalo. :D

  • Haha 1
Link to comment

A koliko pari patika imate? 

 

Meni je fascinantno da neko ima preko 10 pari 

 

Ja jedva cekam da mi neke odu u tri lepe, puknu, i da imam izgovor da kupim druge :D

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Imao ja kad sam imao 20 godina. Udobne su ali nisu lagane. Šta znam recimo 7, ako od 8 počinju ove ultra udobne lagane patike za trčanje. Udobnije su od stan smith i sličnih.

 

Meni to patike za klince pogotovu

bele, makar je tako ovde kod mene i to više za devojčice mada nose i dečaci :D Smešan bi mi bio sredovečni muškarac u njima. Za nas je primereniji Jordan 1 ako hoćeš nešto na tu foru.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ima neko ove airforce1

jel su udobne i koliko na skali do 10?

5/10

te patike se nose zbog stajla, ne zbog udobnosti. a stajl je unisten ko majica ramonesa. 
za decaka sa stilom poput tebe mnogo bolje ce leci blazer sb. samo sto se valjan blazer pojavljuje ko halejeva kometa. wtf nike industrije.
 

  • Wub 1
Link to comment
18 hours ago, napadaj said:

Mene godinama strašno vuče da naručim ove, iako su preskupe kad se uračunaju svi troškovi:

 

packer-shoes-asics-new-era-collaboation-

 

Juče proverim opet na Ebay da li ih ima, kad neki tip stavio na aukciju nov par. Krenem da licitiram, zaspim sat i po vremena pre kraja i one odu za 62 dolara. 😡😡

Edited by napadaj
Link to comment
5/10
te patike se nose zbog stajla, ne zbog udobnosti. a stajl je unisten ko majica ramonesa. 
za decaka sa stilom poput tebe mnogo bolje ce leci blazer sb. samo sto se valjan blazer pojavljuje ko halejeva kometa. wtf nike industrije.
 


AF1 su jedne od udobnijih patika tog tipa (jbg lagane letnje patike će uvek biti udobnije od ovih tobože kožnih). Ali probaj uostalom. Odnedavno imam i blazerke i mogu reći iz prve ruke da je udobnost definitivno debelo na strani AF1, blazer model je pomalo uzan i nije baš za nekog sa širim stopalom.


Btw samo za sapatnike sektaše:

https://www.adidas.co.uk/stan-smith-shoes/HP3134.html
  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...