Jump to content
IGNORED

Rapidšer.kom


Recommended Posts

Moram da priznam da sam zadovoljan jdownloaderom.Ništa ne podešavam, samo ga updejtujem povremeno, tako da on vodi računa o svemu. Ja mu samo limitiram speed kad hoću i da surfujem.Već 3-4 dana skidam 24h bez prekida pomoću njega.

Link to comment
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    45

  • ion

    26

  • Аврам Гојић

    22

  • Mil@n

    21

CryptLoad u kombinaciji sa ip changerom su dobitna kobinacija za rapid. Nema onog cekanja od 15 minuta izmedju dva fajla. CryptLoad sam izvrsava bat skriptu i menja ip izmedju svakog fajla. Imam ovo cudo setovano za telekomov mt 882 ruter, pa ako nekom zatreba.

Link to comment
CryptLoad u kombinaciji sa ip changerom su dobitna kobinacija za rapid. Nema onog cekanja od 15 minuta izmedju dva fajla. CryptLoad sam izvrsava bat skriptu i menja ip izmedju svakog fajla. Imam ovo cudo setovano za telekomov mt 882 ruter, pa ako nekom zatreba.
Daj jos neke informacija za tu kombinaciju CL + ip changer...odakle/kako/ i sl stvari ...
Link to comment
Daj jos neke informacija za tu kombinaciju CL + ip changer...odakle/kako/ i sl stvari ...
Stvar je prilicno jednostavna. IP changer je jednostavan bat fajl koji modemu salje instrukciju tipa:WAIT "login:"SEND "admin\m"WAIT "password:"SEND "admin\m"WAIT "$"SEND "modify ppp intf stop ifname ppp-0\m"WAIT "$"SEND "modify ppp intf start ifname ppp-0\m"Dovoljno je da startujes CL, otvoris opcije i na polju Router cekiras opciju start file, zatim ga navedes na putanju gde se nalzi ip changer bat fajl.Tako da CL posle svakog skinutog fajla izvrsava skriptu za menjanje ip adrese pa te rapid svaki put vidi kao novog korisnika i dozvoljava skidanje bez beskonacnog cekanja.Do pre dva meseca sam redovno placao premium, ali posle ovog otkrica mi vise ne pada na pamet takvo rasipnistvo

post-885-1226011200.jpg

Edited by Low-Life
Link to comment

aj stvarno, daj step by step. ja sam konektovan preko wireless, jel to nesto menja?jebote, skinem file od 100mb za 7-8 minuta i onda cekam 15 da bi poceo da skidam drugi.

Edited by kojot
Link to comment
Jel CL to sam radi, ili moram ja (pravljenje fajla, podesavanje parametara...)? Moze step by step uputstvo za koristenje?
CL, sve odradi sam kad ga podesis, znaci nema diranja i velike zajebanicje oko toga. Potrazis na netu ip changer za svoj ruter (ja ima za telekomov mt 882, ostalo uglavnom moze da se pronadje na ES forumu)Startujes CL, odes u opcije izaberes Router, cekiras opciju file, i navedes CL do tvog IP changer fajla.I to bi bilo sve.Jednostavno je.
Link to comment
aj stvarno, daj step by step. ja sam konektovan preko wireless, jel to nesto menja?jebote, skinem file od 100mb za 7-8 minuta i onda cekam 15 da bi poceo da skidam drugi.
Ne znam zaista za wireless ali na ADSL konekciji definitivno radi.
Link to comment
a gde da nadjem taj ip changer file?
U zavisnosti od modela rutera koji koristis (ako koristis wireless ruter), pokusaj da proguglas malo. Ako koristis PCI wireless karticu ili mrezu sa laptopa mislim da nije moguce.
Link to comment
Imam ovo cudo setovano za telekomov mt 882 ruter, pa ako nekom zatreba.
Hajde ako te ne mrzi posalji link (moze i na pm)za skidanje tog ip chekera i podesavanja, posto imamo isti modem ... /onaj roze/ HUAWEI SmartAX MT882
Link to comment
Hajde ako te ne mrzi posalji link (moze i na pm)za skidanje tog ip chekera i podesavanja, posto imamo isti modem ... /onaj roze/ HUAWEI SmartAX MT882
Da to je taj ruter roze beli koji lici na igracku iz kinder jajeta.Poslao sam ti link na pp. Bitno je da ruter bude povezan na LAN a ne na USB. Edited by Low-Life
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...