Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

Jesu penali, i jeste da ima dobru sezonu, ali sam znao da će promašiti.

 

Ne znam da li sam objektivan, ali ne gotivim ga pa to ti je :D

Edited by Milošica
Link to comment

Možda i bolje ovako za Arsenal, maksimalni fokus na PL.

 

Žabari i ovde ispoštovali, osim Lacija. Junajted i Juventus se izdvajaju kao prvi favoriti, uzima naravno Sevilja.

Link to comment

Zasluženo na kraju Sporting prođe.

 

Jedini problem koji vidim u ovom ispadanju je ozljeda Salibe, nadam se da je nešto lagano. Ova repstativna pauza možda dobro i dođe da se oporavi. Mi se sad fokusiramo na ligu. 11 kola pa šta bude. 10 pobjeda = titula, 9 pobjeda = titula ako je jedna od tih 9 pobjeda na Etihadu.

 

United prvi favorit za osvajanje EL.

Link to comment

Šteta za Betis što je naleteo na zlotvore, velika tuga za Union, lepo od Sportinga.

 

Kakvo društvo u LK. Kad bi Veliki Vodja dao Voši 10% onoga što daje režimskim klubovima prošetali bi se do polufinala :lalab:

Edited by Nevernik
Link to comment
11 hours ago, ArleKino said:

Zasluženo na kraju Sporting prođe.

 

Jedini problem koji vidim u ovom ispadanju je ozljeda Salibe, nadam se da je nešto lagano. Ova repstativna pauza možda dobro i dođe da se oporavi. Mi se sad fokusiramo na ligu. 11 kola pa šta bude. 10 pobjeda = titula, 9 pobjeda = titula ako je jedna od tih 9 pobjeda na Etihadu.

 

United prvi favorit za osvajanje EL.

 

ne vidis problem u tome sto ste ispali iz takmicenja koje ste lagano mogli osvojiti...

Link to comment
15 minutes ago, kipo said:

Junajted na Sevilju, u slucaju da prodje ide na Juventus/ Sporting. Realno, najtezi put do finala :fantom: Nadao sam se Romi :evil:

Pa sad, ako je Sevilja tezak put a bori se da ne ispadne u spanskoj ligi a Murinjo ce da osvoji LE, jel tako @MiddleClass?¿

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

ne vidis problem u tome sto ste ispali iz takmicenja koje ste lagano mogli osvojiti...

 

Ne vjerujem da bismo ovo lagano osvojili. Arteta je još zelen na ovim nokaut-utakmicama. Kod kuće je ispadao od Olympiacosa (tad je jebeni gol u gostima bio na snazi), jedva prošao Benficu, pa isto tako jedva Olympiacos, Slaviju morao rješavati vani, a onda naletio na Villarreal taman kad su i Lacazette i Aubameyang bili roviti.

 

Nek' se City troši po Evropi, nama je ostalo ovih 11 finala™ u ligi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...