Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

42 minutes ago, copkillah said:

 

Meni je ovo pre svega De Hein gol, suluda ideja da dodaješ igraču kojeg okružuju trojica protivničkih i to na 16m od gola  Megvajeru.

 

Link to comment

Ne znam koje su magije u pitanju ali Junajted ima opasne brain fartove ove godine. Mislim, nije samo ove godine ali ajde. Ne znam zasto ali mi se javlja da ce Iluminati da bude Pogba problem. Ako ih Ten Hag ne pronadje i resi dzaba liga sampiona, opet se vrtite u krug. Jeste mu prva godina, imate povredjene igrace ali je veceras moglo da bude 8:0 da se Sevilja malo vise potrudila.

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Ne znam koje su magije u pitanju ali Junajted ima opasne brain fartove ove godine. Mislim, nije samo ove godine ali ajde. Ne znam zasto ali mi se javlja da ce Iluminati da bude Pogba problem. Ako ih Ten Hag ne pronadje i resi dzaba liga sampiona, opet se vrtite u krug. Jeste mu prva godina, imate povredjene igrace ali je veceras moglo da bude 8:0 da se Sevilja malo vise potrudila.


Ispadanje je bilo bukirano u prvom meču kada je ETH počeo da sere sa izmenama, kao da je zaboravio da to nije PL meč inda u stvari “igra” i gol razlika. 
 

Odlazak u Sevilju bez cele odbrane, bez Bruna i sa rovitim Rašom je bilo kao izlet praseta u Teheran. 
Posle 2 auto gola, te poklon gola Megvajera, ostala je samo grba Badea da upotpuni poker - Sevilja “osudjena” na osvajanje LE. 
 

Zasluženo idu dalje, a nama ostaje nada u skoru “privatizaciju” i metlu na leto.

Link to comment

Матић је машина, одучио их је од фудбала. Све је стигао да уради, а и после 120 минута делује најсвежије на терену.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Jose da spremi i drugo rame za tetovaže

 

Od 12 preostalih timova u tri takmičenja 5 su žabari :fantom: 

Svaka cast Talijanima, ne znam dal je ovo trenutno ili im se oporavlja liga.

 

Jel se znaju parovi polufinala ili ide zreb?¿ 

Link to comment
Svaka cast Talijanima, ne znam dal je ovo trenutno ili im se oporavlja liga.
 
Jel se znaju parovi polufinala ili ide zreb?¿ 
Znaju se

Juv-Sev
Rom-Lev

Fio-Bas
WH-AZ

Realno da je nešto značilo bio bi i Lazio umesto AZ ali je (bio) prioritet LS

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...