Jump to content
IGNORED

US(r)Open 22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Vala bas, to samo ova dokona svapska domacica od Rosa servira neki triler :D mosh misliti.

 

zar bi ti voleo da se  my left foot vrati na broj jedan? ne bi se moglo preziveti...

Link to comment
Just now, Ros said:

 

zar bi ti voleo da se  my left foot vrati na broj jedan? ne bi se moglo preziveti...

Potpuno sam nezainteresovan za ATP listu, postala je besmislena jos od zamrzavanja bodova u vreme korone. Djokovic je tu obavio svoj posao odavno. Nek cepa GS i ukupan broj titula,

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Potpuno sam nezainteresovan za ATP listu, postala je besmislena jos od zamrzavanja bodova u vreme korone. Djokovic je tu obavio svoj posao odavno. Nek cepa GS i ukupan broj titula,

 

zato sto ne bojujes bitke sa rafansima po twitterima i fejsima. :twak:

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, mlatko said:

Ovde može biti rusko finale Karen-Andrej... bila bi to samo takva kosmička (ne)pravda

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

A u publici samo ruska imigracija  iz Njujorka, svi ostali se setili da moraju da odnesu tetki lek.

  • +1 1
Link to comment
[mention=102]Zli Gli[/mention]
Bio si upravu, kida Garsija, razbice Koko kako je krenulo
Izgubila 7 gemova, najvise na turniru, ali lagano prosla. Igra devojka u zivotnoj formi, ne bi me cudilo da osvoji bez izgubljenog seta.

A za Kirgiosa se ocekivala drama, Kacanov je veciti talenat pa bi mozda i on mogao da prokine jako do samog kraja kad vec nije Beretini. Samo da ovo sto je Nadalu uzelo par gemova u finalu RG ne postane broj 1. Svaka decku cast za trud i sve ali manje je zlo i da se Nadal nadje tu ni kriv ni duzan nego on, totalna antipropaganda tenisa.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Izgubila 7 gemova, najvise na turniru, ali lagano prosla. Igra devojka u zivotnoj formi, ne bi me cudilo da osvoji bez izgubljenog seta.

A za Kirgiosa se ocekivala drama, Kacanov je veciti talenat pa bi mozda i on mogao da prokine jako do samog kraja kad vec nije Beretini. Samo da ovo sto je Nadalu uzelo par gemova u finalu RG ne postane broj 1. Svaka decku cast za trud i sve ali manje je zlo i da se Nadal nadje tu ni kriv ni duzan nego on, totalna antipropaganda tenisa.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Ne slazem se za Ruuda, bas iz tih razloga koje si spomenuo. Ako vec jedan igrac nije mogao da brani skoro 6000 bodova ove sezone, i treba ATP lista da se obesmisli. Tako da bi bilo do jaja da Ruud bude prvi bar nekoliko nedelja :lolol:

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Zli Gli said:

Izgubila 7 gemova, najvise na turniru, ali lagano prosla. Igra devojka u zivotnoj formi, ne bi me cudilo da osvoji bez izgubljenog seta.

A za Kirgiosa se ocekivala drama, Kacanov je veciti talenat pa bi mozda i on mogao da prokine jako do samog kraja kad vec nije Beretini. Samo da ovo sto je Nadalu uzelo par gemova u finalu RG ne postane broj 1. Svaka decku cast za trud i sve ali manje je zlo i da se Nadal nadje tu ni kriv ni duzan nego on, totalna antipropaganda tenisa.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja sam samo prvi set gledala, pa se komorala, odlicna je Garcia, mada i to vrv samo ovaj turnir ima da dominira pa posle sve u prvim-drugim kolima da ispada

 

Rud ako uzme gasi tenis odma, to ce biti mnogo ali mnogo lose

Link to comment

Dobila u Varsavi na sljaci u finalu Swiatek, posle verovatno planirani poraz u Torontu (jer sam primetio da mnogi namerno gube prvi mec nakon osvajanja turnira) a onda pokidala Sinsinati i sad ovih 4-5 meceva na US Openu. Naravno, vrlo je moguce i ako osvoji da posle jednostavno nestane sa mape, ne bi bila ni prva ni poslednja takva na WTA turu.

A Rud, sta reci, solidan teniser i uporan kao mazga ali necemo mu nikad oprostiti onu bezmudost u finalu Rolan Garosa. Eto neka bude Alkaraz prvi, mada je svakako nebitno to sad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:


A Rud, sta reci, solidan teniser i uporan kao mazga ali necemo mu nikad oprostiti onu bezmudost u finalu Rolan Garosa. Eto neka bude Alkaraz prvi, mada je svakako nebitno to sad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Bože, kad se setim tog finala, Rud je izgledao kao dvanaestogodišnji skupljač loptica koji se snebiva pred svojim idolom.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, Arkadija said:

Bože, kad se setim tog finala, Rud je izgledao kao dvanaestogodišnji skupljač loptica koji se snebiva pred svojim idolom.

+1

Bas je bilo otuzno, kao da je 2.kolo a ne finale

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...