Jump to content
IGNORED

US(r)Open 22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Zli Gli said:

Evo na Eurosportu jedu govna, nije fizicki bio na svom nivou, vlaznost vazduha, znojio se mnogo, kurci palci... Da se nosite u picku materinu bolesnu

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja mislim da ga je slomila vest da ce Novak da igra u Australiji.

  • +1 3
Link to comment
Ja mislim da ga je slomila vest da ce Novak da igra u Australiji.
Pre će biti da ga je uzbudila vest da Novak neće doći sledeće nedelje digra u DK protiv Španije. Sad je njegova šansa, i nikad više

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, mlatko said:

Pre će biti da ga je uzbudila vest da Novak neće doći sledeće nedelje digra u DK protiv Španije. Sad je njegova šansa, i nikad više

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ne igra ni on.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Koliko mi je drago što jer ovaj ispao, toliko mi je krivo što Đovak nije tu. On bi ovu boraniju do kraja izrutinirao samo tako. 

 

Nikako da se pomirim. :cry:

 

magarčina nevakcinisana

  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, Midgeta said:

Ako* Arkadija gleda :isuse:

Gledala sam delimično, i moram da priznam da sam otišla na spavanje sa velikim uvetrnjem da Tiafo može da pobedi. Nekako mi je Rafin govor tela bio gubitnički. 

Jel znamo kako je povredio levu zanokticu i koliko će se oporavljati? :naughty:

 

Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

Isceljenje na prvom mestu, tenis je za bolesnike. :bye-bye:

Naravno da Rafa u ovom slučaju ima važnije stvari od tenisa i ne radi se o njegovoj povredi, već o tome da mu je supruga u sedmom mesecu trudnooće nedavno, kada je ovaj već bio u USA, primljena u bolnicu. Prema šturim vestima sa detetom i mamom je sve u redu, a i dalje su pod nadzorom.

Nadalu i supruzi svakako želimo da trudnoća i porođaj prođu u najboljem redu i zdravo potomstvo! 

 

Edit: Evo vidim po rezultatu da mu i mlađani zemljak porađa QF protiv Marina.

Edited by Ras
  • +1 6
Link to comment

Malom Nadalu ili Nadalki sve najbolje želim, moraju Tara i Stefan nekoga da terorišu kad porastu :naughty:

 

Iako sam se svojski trudio da ne pratim ovaj USrO, noćas, gledajući na SofiScoretu kad igramo sledeći basket, iskoči mi da Tiafo vodi 2:1 i 3:3 u 4. ... reko da ne baksuziram i ugasim Sofu, jutros imam šta da vidim :s_d:

Svratio sam da iščitam retroaktivno i uživam :thumbsup:

Link to comment

Grizao je on 100% kao i celu karijeru sto radi, jednostavno treba da prihvati da nekad neko bude bolji taj dan a to je s njim izgleda teska prica.

Steta za Cilica, lepo otvorio peti brejkom i onda totalni raspad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...