Jump to content
IGNORED

PPP Bazen: Nacionalna frekvencija


DrIlic

PPP Bazen: Ko su (ne)srećni dobitnici nacionalne frekvencije?  

67 members have voted

  1. 1. Ko su (ne)srećni dobitnici? Izabrati isključivo 4, jer se toliko i REM bira.

    • Pink
      64
    • Vesti TV (Pink)
      1
    • Nova S (United Media)
      29
    • N1 (United Media)
      5
    • K1 / Tanjug (tajmšering)
      22
    • Prva (Kopernikus Corporation)
      58
    • B92 (Kopernikus Corporation)
      16
    • Kopernikus (Kopernikus Corporation)
      0
    • Una (Dodik & Friends)
      4
    • BK (Karići)
      3
    • Kurir (Žeželj)
      10
    • TV2 (Orban & friends)
      19
    • Happy
      32


Recommended Posts

2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Daleko od toga da sam ubeđen, ali moje rezonovanje je da je očigledno stigla preporuka da se pravi detant. Dobio ju je i Đilas ali i Vučić. I da će se dodeljivanje frekvencije iskoristiti kao pokazna vežba...

 

To mislim od onog odlaska na Andrićev venac

 

Dobro rezonuješ, posebno zbog izostanka bilo kakve opozicione reakcije na poslednji izbor REM-a. Ali Vučić je to...klasični julovski metodi, on je svestan da šest meseci može da promeni štošta, da je svet doslovno nepredvidljiv i sasvim sigurno vreba trenutak da zatreba nekom. Pre će ući u Nato nego se odreći medijskog monopola.

 

Po tom obrascu je 38 godina vladao Franko, danas Orban, koga imitira potpuno i bez zadrške: svi koji su zatečeni sa neću-na-more-hoću-u-Jasenovac narativom, treba da znaju da je još u julu 2020. Orban potpaljivao Mađarsku sa više-Balatona-manje-Jadrana, što mu naravno nije smetalo da ove godine kvasi svoje ogromno dupe na Visu. 

 

Možda na kraju bude morao da da frekvenciju jer stiže parni valjak Hil, ali gicaće se do kraja.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, April said:

zbog izostanka bilo kakve opozicione reakcije na poslednji izbor REM-a

DS je trazila smenu celog REMa, SSP se oglasio, NDMBGD takodje... nije bas da se cutalo.

 

https://ssp.rs/hitno-smeniti-clanove-rem-a-i-dodeliti-5-frekvencu-nezavisnim-medijima/

 

https://www.danas.rs/vesti/politika/ds-trazimo-raspustanje-aktuelnog-saziva-rem-a/

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, Hamlet Strašni said:

Daleko od toga da sam ubeđen, ali moje rezonovanje je da je očigledno stigla preporuka da se pravi detant. Dobio ju je i Đilas ali i Vučić. I da će se dodeljivanje frekvencije iskoristiti kao pokazna vežba...

 

To mislim od onog odlaska na Andrićev venac

Tebi se najviše i čudim. :)
Jer si izuzetno iskusan. Znaš koliko je Vučić opsednut medijima oduvek. Znaš i da strancima daje samo ono što mu politički ne škodi.
I znaš da stranci, kakvi jesu, nisu mnogo zainteresovani za demokratiju u Srbiji.
Već prevashodno da naš brod plovi isključivo njihovim vodama. U tom smislu bitno im je da nas drže dalje od Rusije i Kine, a mediji neka se snađu.

Link to comment

Ja mislim da se precjenjuje značaj nacionalne frekvencije, džankeri zombiji koji su navučeni na Sarapu i Jojvanu Jeremić sigurno neće preći na pristojnity N1 da gledaju Bobana Stojanovića i "mmmmmmm, dobro veče" Utisak nedelje, njima ako treba neka promjena, zapravo im treba jača doza, ono 6 u 1 u istom studiju, kod Sarape istovremeno DJV, Krlo, Bokan, Ljuban Karan, i onaj Stanlio i Olio iz Srpskog telegrafa

 

60515_ladjevic-milovanovic_f.jpg

Link to comment

Pa onda Psiho nema razloga da ne pusti N1/Novu sirom Srbije.. :fantom:

 

Mislim da, Pink/Happy zombiji sigurno nece pustiti tajkunski medij, ali oni sto gledaju RTS ili Prvu npr hoce.

  • +1 2
Link to comment

Pa kažem, i ako pusti, vjerovatno misli da je do sad dovoljno sedirao svoje birače, tj. dovoljno ih je nabaždario na priču "hoćete pare, ja vam dajem/hoćete mir i stabilnost, ja vam to dajem/ hoćete haos, izaberite Đilasa" da to više ni N1 čiji bi šer kao specijalizovane njuz televizije skočio sa 1% na fantastičnih 2% dobitkom nacionalne frekvencije ne bi ugrozio. Srbin i Vučića gleda u pauzama Zadruge, a ne obrnuto. Ostali se ionako informišu preko neta. 

Link to comment
52 minutes ago, James Marshall said:

Pa kažem, i ako pusti, vjerovatno misli da je do sad dovoljno sedirao svoje birače, tj. dovoljno ih je nabaždario na priču "hoćete pare, ja vam dajem/hoćete mir i stabilnost, ja vam to dajem/ hoćete haos, izaberite Đilasa" da to više ni N1 čiji bi šer kao specijalizovane njuz televizije skočio sa 1% na fantastičnih 2% dobitkom nacionalne frekvencije ne bi ugrozio. Srbin i Vučića gleda u pauzama Zadruge, a ne obrnuto. Ostali se ionako informišu preko neta. 

Možda i jesi u pravu, al što da rizikuje...kad ne mora.

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Pa kažem, i ako pusti, vjerovatno misli da je do sad dovoljno sedirao svoje birače, tj. dovoljno ih je nabaždario na priču "hoćete pare, ja vam dajem/hoćete mir i stabilnost, ja vam to dajem/ hoćete haos, izaberite Đilasa" da to više ni N1 čiji bi šer kao specijalizovane njuz televizije skočio sa 1% na fantastičnih 2% dobitkom nacionalne frekvencije ne bi ugrozio. Srbin i Vučića gleda u pauzama Zadruge, a ne obrnuto. Ostali se ionako informišu preko neta. 

Ti ljudi su zombiji ispranog mozga jer ne mogu da vide većinu stvari koje žuljaju vlast.

A i ono što vide je pročišćeno do nivoa destilata.

Kada bi postojala televizija gde mogu da čuju suprotno mišljenje ne bi oni odmah odbacili Vučića, ali bi vremenom shvatili kakvim budalama ih se pravi.

Juče naletim na neke RTS vesti, protest poljoprivrednika je za njih bila 5,6 vest od dve rečenice. Potpuni destilat.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mislim da je kod nas novinarstvo nepovratno izgubljeno.

 

Dobra vest koja govori nekoj temi mora da sadrži mišljenja obe strane. Npr. ministar govori o planu gradnje novog stadiona a neko iz opozicije kaže da nam sad to ne treba.

Kod nas je vest kad neko (vlast, opozicija) ima KZŠ, gde pričao o više tema, bez druge strane.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...