Jump to content
IGNORED

PPP Bazen: Nacionalna frekvencija


DrIlic

PPP Bazen: Ko su (ne)srećni dobitnici nacionalne frekvencije?  

67 members have voted

  1. 1. Ko su (ne)srećni dobitnici? Izabrati isključivo 4, jer se toliko i REM bira.

    • Pink
      64
    • Vesti TV (Pink)
      1
    • Nova S (United Media)
      29
    • N1 (United Media)
      5
    • K1 / Tanjug (tajmšering)
      22
    • Prva (Kopernikus Corporation)
      58
    • B92 (Kopernikus Corporation)
      16
    • Kopernikus (Kopernikus Corporation)
      0
    • Una (Dodik & Friends)
      4
    • BK (Karići)
      3
    • Kurir (Žeželj)
      10
    • TV2 (Orban & friends)
      19
    • Happy
      32


Recommended Posts

Cenim da se N1 nece ni kandidovati, da ne bi uzimala glasove NovojS i da bi sve snage uperili ka jednom cilju.

Ako ne bude ozbiljnog i unutrasnjeg i spoljnog pritiska, sanse da NovaS dobije su minimalne.

  • +1 1
Link to comment

to da, mada mislim da nikome u eu/usa*  trenutno nije u agendi nova s i konkurs za naci wmitera u srbiji

 

 

* oni koji mogu da izvrše taj pritisak, ko god to bio

  • +1 1
Link to comment

Мени се чини да нема шансе да Орбан и Додик добију фреквенције. То би била превише лоша политичка порука за Вучића. Не добија баш ништа а губи кредите на западу™

 

Link to comment

Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Judit Popović: Verujem da će u Savetu REM-a pobediti zdrav razum

 

kao što smo i osvedočili prilikom reizbora za postojeće frekvencije

 

a ima i ovaj momenat koji takođe ukazuje na prisustvo "zdravog razuma" u REM-u

 

U završnom izveštaju o medijskom izveštavanju tokom izborne kampanje koji je na svom sajtu objavilo Regulatorno telo za elektronske medije (REM) izborne emisije televizije Pink pohvaljene su kao primer dobre prakse

 

https://nova.rs/vesti/politika/cins-rem-u-izvestaju-izdvojio-pinkove-izborne-emisije-kao-dobar-primer/

Link to comment
10 hours ago, salerokada said:

I ja čitam i čudim se otkud vam toliki optimizam. Kao da ne znate šta se desilo pre svega 10ak dana.

Daleko od toga da sam ubeđen, ali moje rezonovanje je da je očigledno stigla preporuka da se pravi detant. Dobio ju je i Đilas ali i Vučić. I da će se dodeljivanje frekvencije iskoristiti kao pokazna vežba...

 

To mislim od onog odlaska na Andrićev venac

Link to comment
17 hours ago, Hamlet Strašni said:

Мени се чини да нема шансе да Орбан и Додик добију фреквенције. То би била превише лоша политичка порука за Вучића. Не добија баш ништа а губи кредите на западу™

 

+ ima televiziju koju ne kontrolise.

Link to comment

Pa on, ako tako gledaš, ne kotroliše ništa osim RTS. Ostale kontroliše preko uticaja koje ima ili dogovora koje je napravio. Ne isključujem da su mu naredili da otrpi malo nešto - šta ga neće ugroziti a dobro će izgledati.

Link to comment

Ja veoma sumnjam  da ce dozvoliti da se na nacionalnoj frekvenciji cuje bilo kakav glas koji odstupa od zvanicne propagande, on je zestok freak po tom pitanju. Ta kontrola i unisonost su jedan od stubova njegove vlasti koja se zasniva na opstem sludjivanju stanovnistva.

Edited by Tinman
  • +1 4
Link to comment
Pa on, ako tako gledaš, ne kotroliše ništa osim RTS. Ostale kontroliše preko uticaja koje ima ili dogovora koje je napravio. Ne isključujem da su mu naredili da otrpi malo nešto - šta ga neće ugroziti a dobro će izgledati.
On najmanje kontrolise RTS, oni se tako ponasaju jer se boje i jer su im urednici licemeri i ulizice.
Pink, Hepi, Prva i B92 su pod direktnom kontrolom SNS i Vucica i po "vlasnickoj" strukturi i tzv ideologiji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...