Jump to content
IGNORED

Kako gledati EPL kad si na SBB-u


Lezilebovich

Recommended Posts

7 hours ago, de Sisti said:

Ima li neko ovde ili znate li nekog da ima slobodan nalog na Orionu? Platio bih zbog PL... 

 

Edit. Ili ako neko ima drugu ideju jeftiniju od 1600din kolko placam trenutni Orion

kako mislis slobodan nalog?

 

Link to comment

Poveze se nasa kartica sa novim PP nalogom za US zemlju sa US adresom i telefonom. Koristio sam TextNow pre 2 godine i obavio mi posao verifikacije, nedavno sam morao opet da menjam broj na tom nalogu pa sam korstio one free sajtove za temp SMS sa Gugla. Radilo je. Kada povezete karticu mora da prodje 24-48h i tek nakon toga se moze koristiti taj PP nalog. Prolazio mi Hulu, Peacock, Paramount+, Apple i Google US nalozi. Tako da je to provereno. Kada stavljate adresu na PP mozete da iskorsitite i svoju adresu samo promenite grad i zipcode (npr Pere Perica 1b 77001 Houston TX).

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

U Srbij je jednostavno 1500 dinara za ArenaCloud, ne znam kako radi u inostranstvu.

 

Gde je jednostavno, prošle jeseni im je radilo sačuvaj bože, krš od aplikacije i generalno usluge. Uplatio u avgustu, otkazao u oktobru.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

kako mislis slobodan nalog?

 

 

Dobija se valjda jos 2 gratis naloga pored tvog, pa da podelim s nekim troskove, tako jedan drug uradio jos prosle godine

 

Edit. Ne 2 naloga vec 2 uredjaja na koje mozes jos da se povezes s tvog naloga

Edited by de Sisti
  • +1 1
Link to comment

Meni ArenaCloud radi posao. Jedino sto malo kasni prenos u realnom vremenu, pa moram da iskljucim notifikacije sa lajvskora da ne bih imao najave golova 🙂

  • +1 1
Link to comment

Ja uzeo Moja webTV (OTT platforma BH Telecoma). Cena je oko 1600 din za 3 meseca (ili 600 din za 1 mesec). Ali potreban je BiH VPN, a slika je 720p mada je OK.

Edited by fusion_
Link to comment
8 hours ago, fusion_ said:

Ja uzeo Moja webTV (OTT platforma BH Telecoma). Cena je oko 1600 din za 3 meseca (ili 600 din za 1 mesec). Ali potreban je BiH VPN, a slika je 720p mada je OK.

i ja sam to svojevremeno koristio, ok je

Link to comment
On 9.8.2023. at 20:02, de Sisti said:

 

Dobija se valjda jos 2 gratis naloga pored tvog, pa da podelim s nekim troskove, tako jedan drug uradio jos prosle godine

 

Edit. Ne 2 naloga vec 2 uredjaja na koje mozes jos da se povezes s tvog naloga

Ja sam plaćao tih 1500 jedno vreme i onda su mi ponudili ugovor na godinu dana za 700 din mesečno. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

I na kraju u Srbiji je Arena Cloud najbolja opcija, iako ne bas i jeftina ? 

Ako ćeš Arena cloud, kupi u Balkan bet poslovnici, mnogo je jeftinije

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

I na kraju u Srbiji je Arena Cloud najbolja opcija, iako ne bas i jeftina ? 

 

Ako hoćeš jeftino možeš da strimuješ divlje. Za PL čini mi se da ih nikad više nije bilo nego danas, čak su većinom sasvim stabilni (da ih ne ureknem). 

 

Mada ja slabo šta stignem da pogledam direktno osim Liverpulovih utakmica, za ostalo je dosta MOTD highlights (koje isto imaš za dž na Redditu). 

Link to comment
23 hours ago, Lezilebovich said:

I na kraju u Srbiji je Arena Cloud najbolja opcija, iako ne bas i jeftina ? 

U stvari, najjeftinija je Moja Web tv od BH telekoma, 24 marke na tri meseca, ako imaš iole pristojan VPN koji ima BH servere

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...