Jump to content
IGNORED

Kako gledati EPL kad si na SBB-u


Lezilebovich

Recommended Posts

Klasičan multiprenos kao kpod svih kuća koje ga imaju

Ide jedna utakmica, kada pande gol uključuju se na licino mesto, i tako redom

Ako nema golova, onda šaraju od utakmice do utakmice

alle spiele alle Tore što bi rekli braća nemci

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, de Sisti said:

 

Odlican za fantasy :D ukljucivali su se u druge utakmice i za sanse, ne samo za golove

 

+1 :D

 

Meni baš leg'o, volim tu formu inače, ne moram sa šaltam kanale kao ranije plus ništa ne propustim.. 

 

  • +1 1
Link to comment

Da ovde iznesem svoj problem. Prešao sam sa SBB-a na Yettel hipernet pre dve sedmice.

 

Aplikacija i optički net radili kao sat do sinoć kada su set top boxovi počeli da obaraju rezoluciju.

 

Početak problema se poklapa sa početkom utakmice Real - Ajntraht u 21h i večeras Partizan - AEK u 21h. Arene ne gledljive, dok RTS može da prođe. Jedan box je povezan lan kablom, drugi wifi. Oba boxa imaju problem.

 

Net radi perfektno 300mb/s.

 

Sutra ću im pisati i zvati ih. Danas sam ih preko Twittera upoznao sa problemom.

 

Na drugom forumu vidim da nisam jedini sa ovim problemom.

 

Pređoh na Yettel isključivo zbog Premier League.

 

Nadam se da će rešiti problem, jer za vikend pored Engleza kreću i Italijani i Španci.

 

Na TV-u koji je spojen žično imam aplikaciju Supernova Tv po tvom koja radi besprekorno bez ikakvog seckanja i obaranja rezolucije.

Edited by Savic
Link to comment
  • 11 months later...

Ima li neko ovde ili znate li nekog da ima slobodan nalog na Orionu? Platio bih zbog PL... 

 

Edit. Ili ako neko ima drugu ideju jeftiniju od 1600din kolko placam trenutni Orion

Edited by de Sisti
Link to comment
8 minutes ago, DrIlic said:

PL je dostupna i na Peacock-u. Placam pretplatu od 0.99$ ima svega od sporta do filmova i serija.

sad objasni kako se pretplatiti pošto ne primaju naše kartice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...