Jump to content
IGNORED

Kako gledati EPL kad si na SBB-u


Lezilebovich

Recommended Posts

Uzeo pre par dana za 1100 dinara kod oriona neki paket gde su ukljucene i arene, instalirao na telefon i na smart tv, gledao neke argentince uzivo i na premotavanje talijansku ligu, prva iskustva su mi ok, ono sto trazio to i dobio, malo drugacija app ali to vezujem kaonaviku za eon app, valjda bude ok i kad krene Premier liga

Link to comment

Izvinjavam se ako je već bilo na drugoj temi.

Nemam smart tv. Na SBB sam. Povezao sam TV sa kompom preko HDMI.

Koja mi je bolja opcija za gledanje Arena? Yettel ili Arena Cloud?

 

Link to comment

Da li se preko Yettel-a za 1600 din ( Hipernet TV) može gledati program istovremeno na više uređaja? Nebitno da li preko Hipernet tv box-a ili preko brauzera.

Link to comment
3 hours ago, Rockford Rock said:

Da li se preko Yettel-a za 1600 din ( Hipernet TV) može gledati program istovremeno na više uređaja? Nebitno da li preko Hipernet tv box-a ili preko brauzera.

može, ako imaš internet na šest istovremeno, ako nemaš na četiri

  • +1 1
Link to comment

Ne shatam da li je to šala ili ne,  mislio sam da li može pored gledanja tv kanala preko Hipernet tv box-a da se koristi i brauzer sa istim nalogom.

Na sajtu piše, u sekciji dodatne informacije : " Pretplatnik može paralelno da gleda Hipernet TV na 3 uređaja: do 2 Hipernet TV Boxa i 1 Web TV platformi." Ne znam da li se to odnosi samo na korisnike Yettel interneta ili važi i za ostale provajdere.

Bila je gužva danas u njihovoj poslovnici na bul. oslobođenja, nisam mogao čekati da pitam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...