Jump to content
IGNORED

Amazon.com


Mil@n

Recommended Posts

Ne prođe dan da ne pogledam epizodu neke serije ili film, ako se desi, izuzetak je. Dakle non stop nešto gledam.

 

Slažem se skroz da je toliko novog i uvek me vuče da gledam nešto novo, redovno gledam lotr, kuma, relativno star wars i sl. Ali mislim da ću dati drugu šansu nekim pre svega sci fi filmovima koje sam gledao samo jednom a nisu mi se dojmili preterano, i zbog njih i jer je jako slaba ponuda novih a to mi je omiljeni žanr. 

 

U bioskop idem kad mogu, nemam ga kod mene tj imam ali je baš krš, a do BG-a se pružim 1, 2 puta mesečno.

 

Što se tv-a tiče, najbolja stvar koju sam ikad posedovao, razmišljao sam mesec dana da li da ga kupim jer je u Mađarskoj bio na odličnoj akciji tipa 40% /koštao duplo jeftinije nego kod nas/, kada sam odlučio, pao sa akcije, pa sam čekao opet par meseci da se vrati na istu cenu, ali vredelo je svakog evra :)

Edited by Mil@n
Link to comment

@I*m with the pilots Svaka umetnost ima svoje fanove pa tako i kinematografija. To sa cenama i koliko se cesto gleda mozes da uporedis sa, recimo ljubiteljima ploca. Zasto bi neko dao 30-300 evra za plocu sa 5-6 pesama a preslusa je mozda jednom godisnje (a pride moze da je slusa na spotifaju ili gde god). Gušt.

 

I ja sam se navukao na lepu sliku i lep ton, pa kupio nekog monstruma od tv-a. Uzivao dok sam mogao da slusam stereo i gledam kad hocu. Uzivancija. Ali onda se beba pobunila, pa sam prestajao da gledam i onda skroz batalio. Na zalost sad se navukao na ploce, sreca pa me nerviraju reizdanja od 180 grama pa nikad ne pazarim na amazonu, nego jeftinija reizdanja. Ipak gust :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Ja tv nisam uzeo sada već ima dve godine, kao što rekoh, non stop ga koristim za filmove serije i dokumentarce a ne samo za ono što "ponavljam" - i nešto malo sporta, ovo sada je samo iskorišćavanje punog potencijala :)

 

Neprijatno iznenađenje danas kada sam otišao da uplatim drugaru pare koje je potrošio an filmove, dolar se izjednačio sa eurom, nisam imao pojma, nisam prošao dobro koliko sam mislio ali jednom se živi. :D

Link to comment

Prestao sam da gledam tv od kako mu je riknulo pozadinsko osvetljenje.

Počeo sam eksperiment da vidim koliko ću uspeti bez televizora u kući, za sad sam uspeo da spojim 2 meseca.

Odjednom imam vremena i više nego što mi treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...