Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

21 hours ago, Moća said:

Cestitam mom protivniku unapred ko god bio :cry:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Ae pali, čim sam te video na perspiku onako ulupanog sa kragnom znao sam da nemam šta da tražim u ovom kolu :mad:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, San Epifanio said:

Ovo moje pametovanje oko izbora kapitena i forsiranje Kejna pored zivog Salaha mi se nije mnogo isplatilo. 


+1

 

Kao da nisam naučio lekciju od prošle sezone kad me izbor kapitena sahranio.

  • +1 1
Link to comment

Ja se izvinjavam sto upadam ovako ali sam sinoc pjan na telefonu skinuo fpl aplikaciju, napravio tim i sad ne bi bilo lose da mi neko posalje neki dobar youtube link eventualno da znam kako se ova igra igra u stvari :ph34r: (mrzi me da citam pravila na sajtu, ono sto nalazim po netu je sve uopsteno a posto igrate verovatno znate, pa cisto da mi ustedite vreme dok je ne izbrisem. Blagodarim.

Link to comment

@Zlurad

 

Poeni sa gol, asist, neprimljen gol, nastup preko 60 min, (c) ti duplira poene. Izmene posloži da ti prva izmena bude najbolji igrač - da prvi udje umesto nekog iz 11 ko ne igra. 
Imaš po 1 free transfer, ako je iskoristiš sledeće kolo ćeš imati 2. Svaki dodatni transfer je -4 poena. 
Prati deadline za transfere, mnogi se zajebu kad zaborave tekmu u petak. 
Ne čekaj zadnji minut za promene, sajt im je znao zablokirati zbog preopterećenosti - bude preko 7mil igrača. 
Imaš čipove al njih svakako nećeš koristiti u prvih par kola. 
 

Kad te krene loše dodji ovde da malo kukaš - jinx je majka fantazija. Ne slušaj Moću nikako, predlažem ti postove Svaroga - uvek ume da uteši čoveka. 
 

Naravno ne slušaj YT i Tw stručnjake igraj svoju igru bez obzira na rezultat - npr ja ne znam nikoga u krugu od 1000km da ima Mitra pre Isusa, al meni je bio medju prv pikovima i spakovao 2 komada tvojim redsima.  

  • +1 1
Link to comment
Ae pali, čim sam te video na perspiku onako ulupanog sa kragnom znao sam da nemam šta da tražim u ovom kolu :mad:
Jeste ce me spasi Haland koji se od prelaska u Siti pretvorio u Barkosa kad je bio u Zvezdi. Cestitam prvu ppbedu ponovo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

@Zlurad

 

Kad te krene loše dodji ovde da malo kukaš - jinx je majka fantazija.
 

 

17 minutes ago, Moća said:

Jeste ce me spasi Haland koji se od prelaska u Siti pretvorio u Barkosa kad je bio u Zvezdi. Cestitam prvu ppbedu ponovo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

In media res.

 

Haland danas het trik

Link to comment



[mention=11666]Zlurad[/mention]
 
npr ja ne znam nikoga u krugu od 1000km da ima Mitra pre Isusa, al meni je bio medju prv pikovima i spakovao 2 komada tvojim redsima.  


Ako je za neku utehu, eto znaš mene kome je Mitar startovao [emoji41]
Link to comment
12 hours ago, Zlurad said:

Ja se izvinjavam sto upadam ovako ali sam sinoc pjan na telefonu skinuo fpl aplikaciju, napravio tim i sad ne bi bilo lose da mi neko posalje neki dobar youtube link eventualno da znam kako se ova igra igra u stvari :ph34r: 

 

Pa nikako, sve si već uradio. Igraju samo fudbaleri u stvarnom svetu, a ti sediš i skupljaš poene ne osnovu njihovog učinka. Kome daš kapitensku traku, njegov učinak se duplira u tvom totalu.

 

Ako ti ne skupljaju dovoljno poena, ti svako malo prodaš jednog kupiš drugog, i tako.

 

Ovo što se ljudi učlanjuju u lige, to je samo da bi nam bilo zanimljivije - upare nas po sistemu svako sa svakim, pa gledamo u svakom kolu ko je više poena sakupio i na osnovu toga se pravi tabela.

 

Link to comment
8 hours ago, Azdaja said:

Martinela i Zvicenko na klupi. To je 20 bodova ispickanih. Kad ovako počne sve, presedne odma.

 

Mitar i JWP su skupili 22 kod mene na klupi :isuse:

 

Još Areola ulazi sa klupe da se i on upiše, kakvu klupi imam, neverovatno. 

 

I sad je skrivio penal. Bolje da ćutim.

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...