Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

12 minutes ago, 189- said:

jebali me son i kane

Ja bas planiram za sledece kolo da vratim kejna i oazarim perisica ... jes da kejnara igra ko lurac protiv vulvsa, al ce ga metne i to je to

Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Perišić pozdravio sve koji su ga istovarili posle prvog kola :hail:

 

Neki su ga zamenili Odegardom, pa ti vidi :nobles:

 

(Imam i oba Arsestenta za Norvežaninoninove golove.)

 

Trenutno +7 u odnosu na kolegu @cvrlle, s tim što ja čekam Salaha(c) a on Halanda(c), astagfirullah.

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

A moja bomba na golu za 4 miliona , zamenik Kaspera Šmajhela, 8 komada u 3 kola :isuse:

 

Što nisi pitao nas koji smo ga gledali u LFC, nego veruješ Brodžersu? Početnička greška.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Što nisi pitao nas koji smo ga gledali u LFC, nego veruješ Brodžersu? Početnička greška.


Pa on je šetao po nekim pozajmicama jbg. Jel uopšte ima koji meč za vas?

Link to comment
On 16.8.2022. at 23:35, zoki said:

@Azdaja Bravo za kapetana Isusa :smiley_hail:

 

Kad sam video da nemaš ni Halanda ni Salaha rekoh lagano dobijam kad ono prc.. :isuse:

Beba Isus ostaje do kraja sezone, ne mora ni da igra, mesto na rosteru mu je zagarantovano. :)

 

Ove nedelje novi isprdak, sada imamo Perišu na klupi a Soni Boja na C -.-

Link to comment

bukvalno svaku odluku pre sezone sam doneo pogresnu.

 

son pre kdb-a

 

kane pre jesusa

 

saka pre martinellija

 

robertson umesto maddisona

 

dasilva u prva dva kola mi na klupi - dva gola, umesto njega bailey krompir u prva dva kola i sada kada ga prodam dadne asistenciju...

 

jedno sto sam ubo su trippier i ramsdale. cancela ne racunam jer ga svi imaju.

Link to comment

Što se nerviraš? Meni prošlo kolo Martinez iz jedinsta startovao, sad mi je na klupi, sve se nadam da će da procveta a ono cvetko. Za početnika nije loše. Prvo kolo sam izdominirao, sad moram sa nateram sebe sa gledam tekme samo zbog igrača i jebenih bodova. A i vidim da se premijer liga seiri sa nagradama. Prvo mesto nedelju dana VIP plus razna sranja plus besplatna kopija fifa23. Sve zajedno 3000 evra. Koliko moraš da budeš lud da pratiš svako jebeno kolo, svaku statistiku, svakog igrača da bi osvojio zvanični fpl. Mislim, posle 38 kola bolje čoveka da pošalju na psihijatrijsko posmatranje i lečenje od minimum tri meseca jer pobednik da je normalan ne bi pobedio.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...