Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Ja sam razmišljao da uzmem za prvo kolo Kejna i da odmah radim transfer za Halanda koji mi je zakucan kapiten za drugo kolo. Činilo se kao potez koji bi mogao napraviti prednost u odnosu na glavninu, međutim tas na vagi je bilo to trošenje transfera. Srećom tako je ispalo, pošto ono što sam video od Halanda je jezivo i nema šanse da mi Hari bude pre njega u timu. I jedan i drugi na penalima, mislim da će Erling imati koji gol više, a Kejn će ga sigurno dobiti u asistencijama. Norveška ne učestvuje na SP, tako da su i što se tiče očekivane minutaže tu negde.

Drugi utisak ovog kola mi je ono što sam video od Darvina Nunjeza. Lik sa neverovatnom lakoćom ulazi u šanse i ima neku ludu sreću da se lopte odbijaju u gol ili na nogu saigraču. Ono je igrač koji u dvadeset minuta može da nakuca dvocifrene poene.

U betonu Midgeta bolja za jedan bod, iako je u startu istakla belu zastavu :). Zaboravila da se fantazi igra do poslednjeg zvižduka poena bonusa.

Link to comment

Menjao sam kejna za haalanda jer sam video da ce cena ovom dole, a ovom gore pa da ne izgubim milionce dok s nestrpljenjem cekam vajld kard u nekom od sledeca 2 kola

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

Čestitke i za @notenoughreasonsforclaire, Haalandovih 13 poena protiv Fodenova 3 efektno je pretvorilo mojih +5 u -5.

 

(Na klupi mi ostalo 24 :isuse:)

 

 

Hvala:D. Ja sam samo zaboravio da namestim kapitena, ali bože moj, nije ni ovo ispalo tako loše za prvo kolo...

Link to comment

odlučio sam da ništa ne diram ovo kolo.

dakle, istih 14 koji su istrčali prošlo kolo to će i sad.

unapred čestitam protivniku.

a ja se fokusiram na onu tamo nedelju kada ću imati 2 free transfera koja ću da userem.

 

JS116981882_REUTERS_klopp_trans_NvBQzQNj

  • +1 2
Link to comment

  

24 minutes ago, MiddleClass said:

Mitar nece jos dugo sutirati penale u Fulamu.

 

Kad ga ja ostavim na klupi, dva gola i 13 poena.

 

Kad ga ja gurnem u postavu, promašen penal i -1 poen.

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Weenie Pooh said:

  

 

Kad ga ja ostavim na klupi, dva gola i 13 poena.

 

Kad ga ja gurnem u postavu, promašen penal i -1 poen.

 

Nisi jedini....

A da pogađamo ko je prodao Jesusa i otišao u minus da Halanda kupi i kapitenuje :frust:

 

Link to comment
19 minutes ago, keljans said:

A da pogađamo ko je prodao Jesusa i otišao u minus da Halanda kupi i kapitenuje :frust:

 

E to bar nisam uspeo da uradim, Jesus i Martinelli su još tu. Traka kod Salaha, doduše.

 

Protivnik u ovom kolu mi je average, sa kojim sam u prošlom bio egal (57-57).

 

Link to comment

dakle, vrlo izvesno dobijam u ovom kolu iako sam pogodio samo Isusa i to ga još kapitenovao.

mali problem pravi činjenica da 15ak razlike protivnik pokušava da stigne samo sa Salahom koga je kapitenovao.

dakle, vrlo izvesno ne dobijam u ovom kolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...