Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Uzeo sam ga i ja, iako mi u pocetku nije bio u planovima. Uplasio me je toliki hajp oko njega i da cu u petak uvece vec kasniti desetak poena za celom ligom. Ovako, mozete ocekivati njegov skroman ucinak.

Link to comment

  Tamo negdje 2015/16, nakon što sam u svojoj prvoj sezoni izborio plasman u Brod nešto sam forumski popizdio a kako sam na Fantazi temi jedino i bio (umjereno) aktivan ritualno (forumsko, jel') odsijecanje bobana izveo sam tako što sam (usred sezone) izbrisao fantazi ekipu:blush:

  Nastavio sam redovno igrati PPPClassic & PPP Champions league Fantasy, pa se nadam da je ovih 5-6 godina (samo)bana dovoljna kazna i da mogu (ponovo u Beton. E? 

Link to comment
2 hours ago, Zis said:

  Tamo negdje 2015/16, nakon što sam u svojoj prvoj sezoni izborio plasman u Brod nešto sam forumski popizdio a kako sam na Fantazi temi jedino i bio (umjereno) aktivan ritualno (forumsko, jel') odsijecanje bobana izveo sam tako što sam (usred sezone) izbrisao fantazi ekipu:blush:

  Nastavio sam redovno igrati PPPClassic & PPP Champions league Fantasy, pa se nadam da je ovih 5-6 godina (samo)bana dovoljna kazna i da mogu (ponovo u Beton. E? 

 

black and white please GIF

 

dobrodošao :D 

  • Haha 2
Link to comment

Ocekujem da ce defenderi manje imati poena, jer sa 5 izmena ce biti vise odmornih igraca u napadu i vise golova....

 

 

nego, ko ce u evertonu da glumi napadaca ?

 

Link to comment
12 hours ago, zoki said:

Pao rekord

 

10141bb7373a29c95decfe2655efdd02.jpg
 

 

 

edit: 19 u Brodu, ko fali?

 

 

Sent from Tapatalk
 

 

Na prvi pogled deluje da su sjebali igru sa ovim, ako dobro krene svako ce ga do kraja sezone imati u timu, jer su svi rezoni tu: dobar igrac, jedini upotrebljivi spic u dobroj ekipi, a za takvog napadaca prejeftin.

 

No, ja se nadam (iako ga i sam imam u timu) da ce da kiksne prvo kolo, prdne u cabar, jer onda krece igranka, svi friski igraci ima da ga panicno izbacuju, a zbog ovolikog ownershipa cena ima da pada strmoglavo vec u petak oko ponoci. Sad dal se prikloniti panici ili istrpeti nalet, ali na ustrb svojih finansija, dilema je samo za prave fentezi znalce :fantom: 

Link to comment

Ja sam namestila tim pre dve nedelje, od tad nisam ništa pipnula jer sam prezadovoljna. Već vidim kako sutra popodne panično menjam tako da ne ostane ni jedan jedini od ovih trenutnih, a onda već posle drugog kola koristim WC. :dry:

Link to comment

u ponovo napravljenom betonu fali moj drugar, po crvenom dresu, @Weenie Pooh koga ovom prilikom pozivam da uskoci u poslednji vagon.

bice nas 11-12.
ako ovako ostane u brod idu dva direktno i jedan kroz baraz?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Edited by cvrlle
Link to comment
2 hours ago, San Epifanio said:

Valjda McNeil

 

Gde McNeil, zar treba samom sebi da centrira sa krila?

 

Gordon & Gray i vozi, kao kad je OGS u MUFC držao Rashforda i Jamesa kao wing forwards.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...