Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

1 minute ago, johan nagel said:

Колико ме смара прича о “Ситију пластици” коју слушам непрестано годинама почео сам још и да их готивим из ината, тако да ми је драго што су узели коначно.

Isti mehanizam i kod mene

 

SAd oba mančesterska blizanca imaju ušatog u svom rezimeu :thumbup:

Link to comment
12 minutes ago, bags said:

Meni su najjaci hvalospevi Pepeu na HRT2 a covek sprzio 7 god  i verovatno 7 milijardi. Hahahah.

pa nije baš, samovojska ga nije hvalio, reče da je čovek za sedam godina potrošio milijardu i dvesta miliona i da  je ovo večeras prilično razoračavajuća igra.

Baš je uzeo u obzir i novac i vreme i to da su i pre njega osvajali titule u engleskoj, da je doveden za lš i da nipta spec nije večeras pokazala njegova ekipa.

Link to comment

a jbg sad, uzeo je trofej bez poraza. Prošle godine igrao polufinale, pre toga finale, konstantno su tu negde, sad je problem što ne igra jogu bonito. Da igra jogu bonito bez trofeja, onda bi bio prevara koja ništa ne osvaja.

  • +1 4
Link to comment

ruznjikava tekma, odlican na momente inter, falilo je malo sporcke srece, al jebiga.

kad se pogleda sezona, siti vise nego zasluzeno.

 

  • +1 1
Link to comment

Pa jest realno.  Tuga sto klub za par godina postane apsolutni prvak ove igre, u osnovi (podvuceno i zaokruzeno) sa parama. 

 

Zasluzeno naposletku. Cestitke Ruksine.

Pljuc.

Link to comment

Pa ono, 99% ljubitelja fudbala je očekivalo lagani prolaz. Ovo je bilo sve samo ne lagano. Ali dobro, 3 milijarde kasnije, 3 tima kasnije više nego zasluženo

Link to comment

Kakav uzasan mec, Pep uspeo na kraju da osvoji usatog groznom igrom. Malo mi stvarno zao Lukakua, bas ga nece gol, ovaj put ni sam golman nije znao kako je odbranio.

Nemoguce je navijati za Inter, koliko god sam se trudio, mozda je to takticki jedina moguca igra protiv Sitija, ali brate veze s fudbalom nema, cisto ubijanje igre. Nije ni Siti bio bolji, cak su imali manje sansi za gol, sto je vrlo cudno.

Za zaborav sve, pogotovo sto je najbolji igrac na svetu morao vrlo brzo van terena. 

Link to comment

Na kraju ispalo mnogo interesantnije nego sto sam ocekivao.

Siti je puno kvalitetniji tim, ali ih je ogroman pritisak pobede prilicno sputao te su odigrali dosta ispod svog nivoa.

Inter iznad ocekivanja, dobro takticni postavljeni, a i dosta je pomoglo to sto je malo ko ocekivao da bi uopste mogli pruziti neki otpor, pa su bili relativno opusteni za utakmicu ovakvog znacaja.

Ne bi bilo lose ni da smo gledali jos 30 minuta :)

Dva izuzetno negativna utiska.

Prvo, sklanjanje Calanoglua kod gola (iza Darmiana). Kako je moguce igrati fudbal i plasiti se lopte? Gotovo sve igracke greske mogu razumeti, ali sklanjati se od lopte u situaciji kad si igrac u poziciji da blokira sut mi je bas neshvatljivo.

Drugo, sramotan sudijski kriterijum na ovoj utakmici, inace, odlicnog sudije (iako je utakmica bila laka za sudjenje). Poljak je za mene najvece razocarenje finala, bukvalno je primenjivao razlicit kriterijum za slicne situacije gotovo celu utakmicu. Bila je i gotovo neverovatna situacija za sudjenje na ovom nivou, udarac kolenom Gundogana u misic Lautara s ledja nije sviran kao prekrsaj (ono bi video i prosecan sudija seoskih liga), a u nastavku iste akcije apsolutno minimalan kontakt nad Grilisom je sviran. U stvari, svirao je masu sitnih prekrsaja (na Dzeku, Grilisu, Gundoganu) a na Lautaru nijedan (bar tri su bila ocigledna), pa je skoro izgedalo da je licno, a takvim sudijama nije mesto na medjunarodnoj sceni. Moguce je da i je i razlog ovako loseg sudjenja pritisak koji je Marciniak imao zbog prisustvovanja i govora na nekom okupljanju politicara krajnje desnice i zahteva da mu se oduzme sudjenje finala. 

 

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, johan nagel said:

Колико ме смара прича о “Ситију пластици” коју слушам непрестано годинама почео сам још и да их готивим из ината, тако да ми је драго што су узели коначно.


A priča o Sitiju kao klubu koji finansijski mulja na 115 načina?!

Link to comment
9 hours ago, Lancia said:

Kakav uzasan mec, Pep uspeo na kraju da osvoji usatog groznom igrom.

Tako je jedino i moguće osvojiti finale protiv Italijana i to skoro ceo meč bez glavnog idejnog pokretača ekipe.

Mora se Sitiju i Pepu odati priznanje na osvajanju triple krune, najviše su prikazali ove sezone od svih konkurenata

  • +1 6
Link to comment
9 hours ago, Lancia said:

Nemoguce je navijati za Inter, koliko god sam se trudio, mozda je to takticki jedina moguca igra protiv Sitija, ali brate veze s fudbalom nema, cisto ubijanje igre.


Žabari moraju ovako da igraju protiv velikih i PL timova, jer inače igraju dosta sporiji tempo u ligi, pa ako se otvoriš i krene juriš protiv ekipe koja je brža od tebe bude belaj. 
Ovo što smo videli od Napolija ove godine je izuzetak i pravo osveženje.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, bags said:

Meni su najjaci hvalospevi Pepeu na HRT2 a covek sprzio 7 god  i verovatno 7 milijardi. Hahahah.

Neće onu drugu plastiku iz Pariza hvaliti valjda. Ova Pepova ima malo ozbiljnije rezultate. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...