Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

1 minute ago, SNARC said:

Jebo mamu..po cemu ce biti zapamceno ovo finale..osim sto je sitijevo premijerno...ne pada mi na pamet

 

Jebem ti Edersona, moglo je biti zapamćeno po golu u 95 minuti...

 

Jbg, City jeste najbolji tim, zasluženo su uzeli...

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

A ono, dobro je zahvatio loptu, dobro je šutnuo, sumnjam da iz te blizine i tako brzo imaš vremena da nišaniš. 20cm u stranu da je išlo dao bi gol. 

 

Šta znam, od tolikog čoveka i pritom veterana koji se nadavao golova glavom, nekako očekujem da ume bolje da je plasira nego posred gola, taman tamo gde golman stoji.

 

Ali dobro, Inter se nije obrukao, namučili su favorita kome je golman verovatno bio igrač utakmice.

  • +1 3
Link to comment

Kakvo jadno i sterilno finale.

 

City igrao punih gaca, Inter onako fajterski ali bas tanki, mislim da su po kvalitetu medju najgorima finalistima otkad ja pratim.

Link to comment

Ja sam iskreno šokiran da smo bili u najgorem slučaju ravnopravan rival u finalu LŠ :D, a tek protiv Sitija :laugh:

 

Jbg pojavile su nam se mundijalske verzije Lu-La tandema i preko toga nismo mogli 

Link to comment

Meni su najjaci hvalospevi Pepeu na HRT2 a covek sprzio 7 god  i verovatno 7 milijardi. Hahahah.

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment

Колико ме смара прича о “Ситију пластици” коју слушам непрестано годинама почео сам још и да их готивим из ината, тако да ми је драго што су узели коначно.

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment

čestitke ruxinu, nadam se da će ovaj uspeh građanskog potaknuti još neke pijane arapske milijardere da kupe npr leeds i šunku pa da fan klubovi jedinstva, liverpula i arsenala u ovoj napaćenoj državi unarednih 30 godina slave plasman u ligu lepe brenena kraju uspešne sezone :happy:

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...