Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Inter mora da ga metne do 65-70. minuta, kad krenu izmene ima samo da raste razlika u kvalitetu na konto Sitija.

 

Inace, Pipo odlicno postavio utakmicu.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbg, jednom navijam za 'Talijane, i tad zapadne normalan sudija :(

Boba mi, poslednja dva nas je častio :D

 

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Prvi put da vidim da se igrači Citja boje da vrate Edersonu...

 

18 minutes ago, Zico said:

Ederson pijan.

 

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Inter mora da ga metne do 65-70. minuta, kad krenu izmene ima samo da raste razlika u kvalitetu na konto Sitija.

 

Inace, Pipo odlicno postavio utakmicu.

Rano nam je to, ko će da bunkeriše 25 min protiv ovih ala :D

 

Ja navijam da pukne kontra oko 92.-93. mim :fantom:

 

5 minutes ago, Bogotac said:

Uzasaan Damfris

Da gledaš na RTS, znao bi da je Dumfris :rolleyes:

 

 

Loža :wub:

Edited by Profesionalac
  • Haha 1
Link to comment

Iskreno sam očekivao da Seikovci zabiju barem 2 komada do sada. Toliko sam se smorio da sam od dosade počeo da brojim navijače jednog i drugog kluba u pabu. Rezultat je očekivan: 550 posetioca od kojih je 490 simpatizera Intera ili prosto italijana i 60 Sitijevaca, od kojih je njih 10 ex ultras ekipa (pisao o tome u postu na PL-u pre par godina pa ako Inter pobedi očekujem laganu šorku). Ali dobro, kapiram. Oni su fensi, verovatno su i Belusi baru, irskom pabu u centru Berlina jer zašto bi bili sa sirotinjom u pabu pored Mauerparka.

  • +1 1
Link to comment

Sednem jednom u god dana da gledam fudbal i qratz od fudbala.

Ima li u Interu jedan igrač koji ume da zadrži loptu duže od 2 sek, a da nije Onana? U napadu i kada su imali otete lopte i polukontre igrali su bez ikakve ideje.

Svaka čast za duel igru u kojoj su pojeli Siti u dobro delu poluvremena, vremenom fizički padaju.

 

Siti u standardnom bezmudom i bezidejnom izdanju kada su najbitnije utakmice u pitanju i kada im nije sve potaman. Gvardiola sa svojim afektiranjem gotovo sam siguran da loše utiče na ekipu. Za Siti je bolje da ostane u svlačionici, ili da popije isključenje. Griliš takođe napolje.

 

Obojica trenera obučena kao za sahranu, ne vidim poentu?

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...