Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Izgleda je ETH imao kontakte sa Hojlundom. Nekako mi teško da zamislim da ćemo se isprsiti za 2 špica u jednom prozoru.

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Ali stvarno. :D  Da smo Filipu Višnjiću dali da pogađa, imao bi više od maksimalnih 2/20. :D 

 

Šta pričaš, astaghfirullah, kako 2/20 maksimalno kad je moj prediktivni učinak na 100%?! :mad:

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

Izgleda je ETH imao kontakte sa Hojlundom. Nekako mi teško da zamislim da ćemo se isprsiti za 2 špica u jednom prozoru.

 

Meni nije, bukvalno svi relevantniji sajtovi tvrde isto.

 

 

Inače, najnovije što se tiče Hojlunda:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Kad je u pitanju Kane, mislim da je tu dosta dilema u igri.

 

S jedne strane, Žvaljo sigurno ne želi da ode u penziju bez ijednog jebenog trofeja.

 

Ostanak u Tottenhamu u najboljim godinama se pokazao kao dobar za njegovu ličnu statistiku, ali je ostao suha kurca po pitanju trofeja. Kako godine idu, a treneri koji u svim drugim klubovima nešto osvajaju odlaze praznih ruku iz Tottenhama (OK, dobiju dobru otpremninu), Kane se sigurno pita zašto njegov bivši saigrač Kyle Walker ima pet ligaških titula, njegov bivši saigrač Christian Eriksen ima trofej u Engleskoj, kako bivši igrač Spursa Luka Modrić ima u kolekciji pet titula u Ligi šampiona, a u Real je otišao sa 27 godina i slično.

 

Spominjem Modrića jer Realu treba napadač obzirom da Benzema ima 35 godina i arapske stotine miliona pod nosom. Svako bi tu profitirao. Levy bi dobio lovu + ne bi prodao Kanea u svoju ligu. Kane bi dobio transfer u klub s kojim će osvojiti poneki trofej + neće mu zamjeriti navijači Spursa. Real bi dobio vrhunskog napadača koji je miks devetke i desetke što bi Weenie Jr jako cijenio.

 

Bayernu bi Kane vjerovatno bio preskup, a to je još jedna opcija u kojoj bi Kane osvojio poneku titulu do kraja karijere, možda i Ligu šampiona. A i red bi bio da Harald Klinsmann ide u bivši Jürgenov klub. :D Lewandowski nema pravog nasljednika u Minhenu, a u Evropi se igrači koji bi ga mogli naslijediti mogli nabrojati na prste jedne ruke. Haaland je Bayernu bio preskup, a dugoročno je bio najisplativija opcija, pogotovo u odnosu na 30-godišnjeg Kanea.

 

E sad, ostaje Manchester United. Ići putem Sheringhama, Carricka, Berbatova i potpisati za Man United i osvojiti Premiership? Da li bi to narušilo legacy kod navijača Spursa? Sheringhama spominjem jer je on Kaneov idol iz djetinjstva.

 

 

Van Persie je sam-samcat Arsenal 2011-12 odvukao u Ligu šampiona, zabio 30 golova u ligi, ali na kraju sezone je podvukao crtu i shvatio da mu je 29 godina i da bez adekvatnih pojačanja u odbrani i veznom redu Arsenal neće osvojiti naslov. Navodno je htio da Wenger dovede Van Bommela no ovaj ga nije zarezivao ni stručno, čak je prodao Alexa Songa jer se vratio Diaby od ozljede. Onda su Van Persieja počeli zvati City i United, znajući da ima još samo godinu dana ugovora, a on odabrao United i onda skoro sam odvukao United do titule. Čak se javno Van Persie obratio navijačima da im kaže da mu se ne sviđa smjer u kojem Arsenal ide. Wenger je poslije trpko komentarisao da je Van Persie htio da ide kao usidjelica koja hvata zadnji voz za udaju. :isuse: 

 

S druge strane, imamo Shearera - koji je, doduše, osvojio ligu sa Blackburnom - no kad su ga zvali Bobby Robson (Barcelona) i Ferguson (Man United) odabrao je svoj Newcastle kao klub u kojem je htio provesti ono što je trebalo da budu najbolje godine karijere. Le Tissier, koliko god lud bio poslije igračke karijere, ostaje legenda Southamptona jer je odbijao preći u veći i uspješniji klub od Svetaca.

 

 

 

 

In other news, Arsenal čeka da Moyes pocijepa Fiorentinu da pošalje službenu ponudu za Ricea.

Link to comment

Ovo je verovatno prvi put da baš sve zavisi od Kejna. Ima 30 godina, u Spursima je bog i batina, poobarao je nekoliko reprezentativnih i klupskih rekorda ali je bez trofeja u karijeri.

Levy više nema čime da ga namami da ostane. Jedino da dovede tipa Anćelotija ili Zidana na klupu i kupi 6-7 world class igrača što se sigurno neće desiti.

Ako je tačno da je odbio Bayern to verovatno znači da mu se ne seli iz Engleske (ako ne pikira Španiju i toplije krajeve). Opet, prelazak u bilo koji PL klub mu ne garantuje titulu. Možda City ali oni imaju Halanda tako da od toga isto ništa.

 

Opet, ovoga puta je isključivo na njemu i na njegovom debilu bratu/agentu. Mene ne bi čudilo da ostane.

 

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

Meni nije, bukvalno svi relevantniji sajtovi tvrde isto.

Inače, najnovije što se tiče Hojlunda:

 

 

Vidim to i ja. KoloMuani je kao broj dva. Kapiram da bi njih dvojica koštali kao Kejn. 
 

Mislim da je za sve winwin da Kejn ode ovog leta. Levi uzima dobru kintu, jer ipak mu je 30 godina, Kejn dobija priliku da uzme trofej, a mi da se nadamo da je Kejn novi RVPersi. Sitiju ne treba, Čelski je ipak londonski rival, Klop je već spucao svoje sledovanje za napad,… 

Bajern je klub u kom se sve sija od svilenih gajtana, e sad jedino nam ostaju Real i možda Pariz kao neko ko može dovesti 5 Kejnova™. 
 

Link to comment

Benzema je objavio da ide, a iz Reala ide i Asensio (PSG). Od PL timova Asensija je pokušala dovesti Aston Villa.

 

Liverpool ganja igrača koji se zove Manu Kone. Tu se krije neki zajeban anagram.

Link to comment

Uf, dobar je Kone. Ne verujem da će ga BMG dati ispod 50milki.

Na fazon Kamavinge (al ne kao levi bek) ili možda Čuamenia.

Link to comment

Ovi grafikoni su besmisleni jer su mahom preinačene odluke one koje se tiču ofsajda, i situacije koje pomoćni sudija teško može da hendluje. Takvo nešto će uskoro obrađivati roboti, i neće uopšte potpadati pod VAR odluke.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, John Coltrane said:

Uf, dobar je Kone. Ne verujem da će ga BMG dati ispod 50milki.

Na fazon Kamavinge (al ne kao levi bek) ili možda Čuamenia.

 

10 hours ago, ducca said:

Čudi me da se Marcus Thuram nigde ne pominje, a na free je… :wacko:

 

Spominje se Kephren Thuram za Liverpool.

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...