Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Juče slušao Goldbridga nekih par minuta (nije da sam stalni posetioc njegovih uradaka ali kad naletim na neki nasmejem se pošteno) pa ne mogu da kažem da je njegova teorija kao navijača jedinstva netačna i da nije u skladu sa kupovinama kluba. Kaže da će klub da postane deficitaran sa home grow igračima ovog leta jer će da se zahvale nekima pa im fale. A gde bi drugde tražio home grow igrače nego u reprezentaciji Engleske. Sad, pošto Fodena, Walkera, Stonsa, Trenta, ne možeš da dobiješ ideš dalje. Sledeći su: Rice, Kane i Mount. Megvajer je već tu (samo za dobrobit smeha i šale tokom utakmica nadam se još dugo, zbog kluba baš i ne), taman bi bilo pola reprezentacije i moglo bi da se peva "its coming home".

Link to comment

Kako da im zafali? Treba 8 HG igrača?! Raša, Mektomini, Luk Šo, AVB, Sančo, Vilijams, Henderson ovako iz glave. Elanga, Garnačo… Pelistri i Amad Dialo su kupljeni pre Brexita baš zbog promene pravila. 
Uzmi nekog U21 golmana (kao trećeg) da popuni kvotu ako zafali. 

Link to comment

Nego, malo da lešinarim...

 

Igrači kojima idućeg mjeseca ističe ugovor sa Leicesterom:

 

Daniel Amartey

Caglar Söyüncü 

Jonny Evans

Ryan Bertrand

Nampalys Mendy

Youri Tielemans

 

Leeds:

 

Joel Robles

Adam Forshaw

 

Southampton:

 

Willy Caballero

Mohamed Elyounoussi

Theo Walcott

 

 

Söyüncü je na ovoj listi iako je već potpisao predugovor sa Atleticom.

 

Tielemans je svakako najzanimljivije ime, onda kad je dobar, on je igrač za Big Six tim. Pitanje je koliko je često dobar. Djelovalo mi je da igra preko kurca već duže vrijeme i da mu je bio smor što ga Leicester ne prodaje.

 

 

 

Solidna je lista igrača kojima ističu ugovori.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Kako da im zafali? Treba 8 HG igrača?! Raša, Mektomini, Luk Šo, AVB, Sančo, Vilijams, Henderson ovako iz glave. Elanga, Garnačo… Pelistri i Amad Dialo su kupljeni pre Brexita baš zbog promene pravila. 
Uzmi nekog U21 golmana (kao trećeg) da popuni kvotu ako zafali. 

 

Šta znam, samo sam parafrazirao lika. Mislim da je i on hteo da udari dve debele crte ispod "neko ce da ode". Megvajer, Mektomini, Sanco, Henderson, Van bisaka? Vama treba neko na poziciji Varana, Megvajer da jeste taj igrao bi cesce. Ako pazarite Rajsa skotski Kasemiro sa aliekspresa a mozda i Fred se uopste ne uklapaju u tu sliku. Sanco ili da ode na jos neku psiho terapiju ili da se vrati u bundesligu.

Link to comment
31 minutes ago, Zlurad said:

 

Šta znam, samo sam parafrazirao lika. Mislim da je i on hteo da udari dve debele crte ispod "neko ce da ode". Megvajer, Mektomini, Sanco, Henderson, Van bisaka? Vama treba neko na poziciji Varana, Megvajer da jeste taj igrao bi cesce. Ako pazarite Rajsa skotski Kasemiro sa aliekspresa a mozda i Fred se uopste ne uklapaju u tu sliku. Sanco ili da ode na jos neku psiho terapiju ili da se vrati u bundesligu.


Koliko god drva imali, neka od njih će svakako ostati kao back up. Uz ovakav tempo, UTD je odigrao 60 tekmi, i uz onakav kriterijum da protivnik ne dobije ni karton za sakaćenje naših igrača, a Kazemiro 3 meča svakom malo :fantom:

Link to comment

Rekao bih mudar potez Čelzija, prvi posle koliko, godinu dana? Šuknuli su ga usput i Atletiku pošto im se vraća preskup igrač kojeg niko neće za te pare.

 

Koje su šanse da Poketino oživi Lukakua?

  • +1 1
Link to comment

Pa kombinacija oba, loš je bio u Čelziju (mada je ceo tim bio krš pa nije neko merilo), ali uz sve to dogovorena otkupna cena je bila oko 80M, što je zaista previše.

Dalji njegov problem je što se vraća u Atletiko gde ne može puno da igra, zbog Simeoneove postavke, pa bi oni da ga prodaju, ali niko neće da plati tolike novce ako usput još i zna da ga njegov klub ne želi.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Pa kombinacija oba, loš je bio u Čelziju (mada je ceo tim bio krš pa nije neko merilo), ali uz sve to dogovorena otkupna cena je bila oko 80M, što je zaista previše.

Dalji njegov problem je što se vraća u Atletiko gde ne može puno da igra, zbog Simeoneove postavke, pa bi oni da ga prodaju, ali niko neće da plati tolike novce ako usput još i zna da ga njegov klub ne želi.

 

Zar Simeone ne ide iz Atletika sad na kraju sezone.

Link to comment
30 minutes ago, kipo said:

Sta fali Feliksu, nisam ispratio? Zbog para ili forme/ ucinka?

 

Igra lepo za oči, ali slabo daje golove...

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...